BlogPlay.eu

Oddaj głos na Blog Play

01.15.2011 13:48:54 · Opublikowano w blog, ciekawostki, inne, PLAY news
Zupełnie zapomniałem, że zgłosiłem się do konkursu na Blog Roku 2010 organizowanego przez Onet.pl Nie liczę, że dostanę się do następnego etapu ale jak już się zgłosiłem to warto o tym napisać. Aby oddać głos wystarczy wysłać smsa o treści H00856 (H zero zero 856) na numer 7122: Koszt smsa to 1,23 zł. Cała zebrana kwota zostanie jak co roku przekazana na cele charytatywne.
Źródło:
Tagi: , ,

11 komentarze dla wpisu “Oddaj głos na Blog Play”

 1. A dlaczego ? Co jest takiego wyjątkowego w Twoim blogu ? Czy to wogóle jest blog?
  Blog to dzielenie się swoimi myślami, spostrzeżeniami. Uważasz, że to jest treścią Twojego bloga ? Bo ja uważam, że to tylko mirror telepolis, telixa i korporacyjnego pleyowego …

 2. I jeszcze za to płacić 1,23pln? Absolutnie!!! Tego “tuskowego” grosza nie dopłacę do 1,22! Nie ma mowy!

 3. tl111 – to że tak się zapytam, po co tu zaglądasz w ogóle?

 4. Liczę na poprawę ? Od czasu do czasu sprawdzam czy coś się zmieniło ale na razie jest jak jest.

 5. Żal mi takich ludzi jak ty “tl111” a ty Jashia jak nie chcesz dopłacać to musisz chyba mieć rolnictwo skoro w sklepach też nie dajesz tego grosza … 🙂 Pozdrawiam pozytywną część czytelników. I nie bójmy się pisać prawdy takim właśnie ludziom!

 6. Zapewne dlatego, że ludzie mający odmienne zdanie od grupy stanowią mniejszość i są przez grupę sekowani ? No cóż nie zostanę konformistą z tak błahego powodu.

 7. tl111 ma rację. Blog to własna twórczość, własne przemyślenia. A tu co … kopia blogplay.pl Wpadam czasem zobaczyć czy coś się zmienia, ale jakoś zmiany dopatrzeć się nie mogę.

 8. REd ten blog nie jest kopią grucho bloga. Często tutaj są nowsze informacje niż u gruchy. Kolejna sprawa ejst taka że u gruszki panuje cenzura i zostały tylko tzw “dupo włazki” które dadza sie pokroić za play. Tutaj chociaż jest również miejsce na ironizowanie z play a nie jak za komuny z porażek robienie zwycięstwa jak u gruchy-słynna reklama blackberry została tam zamieniona z posmiewiska reklamowania usługi której się nia ma w sukces propagandowy, że play KIEDYŚ będzie miał bis i bes 😀

 9. Dodam również że grucha zerżnął nazwę z tego bloga i wykupił droższą domenę .pl . Wcześniej blog gruchy miał zupelnie inny adres ! Zmienił również swój profil z twoface na play. Więc kto tu jest wtórny ?

 10. Grucha to mientczak, a jego blok smierdzi zgnilizna. Tutaj w sumie to samo 😀

 11. Zjedźmy gruche za twórczość

  PRLowiec 😛

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.