BlogPlay.eu

6 komentarze dla wpisu “21 131 SMSów”

 1. to każdy ma wyslać swojego?
  ja wyslałem jednego. Brat 4 i się zdziwił, że mu zabrało 25 zł a nie 20. Ech ten VAT 😀
  a Swoją drogą, to wolę żeby szło z konta w telefonie, niż z konta w banku, przynajmniej za doładowanie mam smsy gratis 😉

 2. W sumie jak na tak dużą liczbę użytkowników sieci to wynik dość mizerny…

 3. Ja nie wyślę bo wysyłając smsy premium narażamy się na smsowy spam, ponieważ firmy obsługujące tego typu numery wysłanie smsa traktują jak zgodę na otrzymywanie smsów ze spamem

 4. @wiklef. No nie żartuj z tym VAT’em. Mnie także zdziwiło, że zmienili numer na taki z opłatą 5zł netto zamiast 4. Ale po numerze było to wyraźnie widać ;).

  @Aurdi. Niestety użytkownicy Play to w większości masa skąpców. Przecież nie po to zmienia się sieć, aby płacić więcej ;).

  @jeryw. Wątpię, aby fundacja ciebie nękała spamem SMS. Ale zobaczymy. Sam wysłałem kilka SMS’ów z numeru dość rzadko używanego i bez wyrażonej zgody na odbieranie treści marketingowych. Jeżeli coś zacznie na niego przychodzić, to będę wiedział czyja to wina.

 5. bladatwarz napisał:

  @jeryw czytaj regulaminy…

 6. A ja swojego nie wysłałem, bo wolę pomóc sobie niż komuś kto i tak ma mnie gdzieś 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.