BlogPlay.eu

Konkurs – Pytanie numer 2

12.13.2010 12:39:36 · Opublikowano w ciekawostki, inne, konkurs, PLAY news
Jaką nazwę nosiła karta kredytowa, która pojawiła się kiedyś w ofercie Play? Płać z Play Play KARTA Play VISA Sponsorami nagrody (bon podarunkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w KAŻDYM sklepie Media Markt) w konkursie są Punkt M-zone oraz Media Markt w centrum handlowym M1 w Zabrzu Ul. Plutonowego Ryszarda Szkubacza 1. Dodatkowo oprócz ufundowanie wyżej wymienionej nagrody M-Zone dla każdego czytelnika BlogPlay.eu, który dokona zakupu aktywacji w salonie sponsora (M-Zone, Media Markt Zabrze - C.H. M1, ul. Szkubacza 1, 41-800 Zabrze) przygotował specjalny prezent :) W czasie zakupu aktywacji wystarczy powołać się na BlogPlay.

Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Konkurs – Pytanie numer 2”

  1. Dodam, że był to cobrand wydawany przez GE Money Bank wspólnie z Play wyłącznie w ramach promocji “Nowy telefon co rok”. O ile wiem nie była więc tak łatwo dostepna dla klienta abonamentowego jak np. karta Ery (z Polbankiem), Plusa (z Citibankiem) czy Orange (z BZWBK i mBankiem w ramach programu Profit, od jego zlikwidowania w Orange zbiera się punkty Payback). Karta ta nie dawała żdnych zniżek typowych dla innych kart wspólnych z operatorami. Nic dziwnego, że karta kredytowa Play nie wypaliła.

  2. Shiiiiiiiit co za durna opera, co wchodzę na blog to ciągle tylko stare pytanie jest…. A tu wchodze z IE i jest wpis:/

    ddluk czy to będzie jakiś problem jeżeli odpowiadam na pytania podając inny mail? Bo zapomniałem jaki ostatnio wpisałem…

  3. Dobrze by było żeby był wszędzie taki sam 😉

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.