BlogPlay.eu

BlogPlay.eu i M-Zone Zabrze zapraszają na konkurs

12.10.2010 12:06:58 · Opublikowano w konkurs, PLAY news
BlogPlay.eu i M-Zone Zabrze zapraszają na konkurs w którym do wygrania jest karta podarunkowa do sklepu Media Markt o wartości 100 zł (w sam raz na świąteczne zakupy).

Co należy zrobić by wygrać nagrodę? W przeciągu 10 dni (licząc od dzisiaj) na blogu pojawi się 5 pytań. Za każdą poprawną odpowiedź na pytanie użytkownik otrzymuje 1 punkt. By nie było tak prosto, za każdą zgłoszoną odpowiedź w przeciągu 2 godzin od publikacji pytania użytkownik otrzymuje bonusowy jeden punkt :) Pytanie konkursowe numer 1 Ile newsów do dnia wczorajszego zostało opublikowanych na blogu?
 • 1801
 • 1760
 • 1525
Prawidłowa odpowiedź - 1760 Sponsorami nagrody w konkursie są Punkt M-zone oraz Media Markt w centrum handlowym M1 w Zabrzu Ul. Plutonowego Ryszarda Szkubacza 1. Dodatkowo oprócz ufundowanie wyżej wymienionej nagrody M-Zone dla każdego czytelnika BlogPlay.eu, który dokona zakupu aktywacji w salonie sponsora (M-Zone, Media Markt Zabrze - C.H. M1, ul. Szkubacza 1, 41-800 Zabrze) przygotował specjalny prezent :) W czasie zakupu aktywacji wystarczy powołać się na BlogPlay.

Źródło:

9 komentarze dla wpisu “BlogPlay.eu i M-Zone Zabrze zapraszają na konkurs”

 1. Pod adresem http://4p.info.pl/playmobile2.pg znajduje sie ankieta badajaca jakosc obslugi, a ktora ma wplynac na poprawe obslugi klienta w Play (glownie internetowej). Adres ten otrzymalem od konsultanta przy okazji kontaku z OK poprzez formularz w Play24. Wszystkich chetnych zapraszam do wypelnienia

 2. Pytanie matematyczne że tak powiem 😀
  A konkurs mam nadzieje odpowiednio chroniony przed wielorazowymi odpowiedziami od takiej samej osoby?

 3. @Dejman

  Chroniony 🙂

 4. Przydały by się jeszcze tylko nagrody pocieszenia 😀

 5. Mzone Zabrze napisał:

  Dodatkowe nagrody są u nas 🙂 Do każdej aktywacji Play dostaniecie dodatkowy prezent! Myślę, że warto 😉

 6. Wiesz, nie uśmiecha mi się jechać do Zabrza po niespodzianke, więc to dla ludzi w ograniczonym zakresie.

 7. A Play24 znowu nie dziala…

 8. hura, pewnie dostane kolejny starter 1 zł ?

 9. Mzone Zabrze napisał:

  Nie ! to nie kolejna ściema 🙂 Przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek 🙂 jedna z nich to mogę zdradzić Pen-drive 4GB myślę, że się przyda 🙂 Pozdrawiam i ZAPRASZAM 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.