BlogPlay.eu

5 komentarze dla wpisu “Dwa nowe Samsungi w ofercie”

 1. Samsungi i Samsungi. A kiedy w koncu sie ta dlugo zapowiadana Moto Defy pojawi, bo juz nie moge sie doczekac?

 2. Bardzo dobrze że samsungi.
  Samsung wychodzi na lidera jeśli chodzi o tego typu sprzęt. Dobra jakoś i wizualnie nie jest źle.
  Ten i5500 to niezły konkurent dla Monte – ma to samo ale jest na Adroidzie.

 3. CzarowniC napisał:

  @P
  Wg mnie to większy konkurent dla LG Swift. Wszystko to samo tylko z o niebo lepszym ekranem dotykowym. Jedynie aparat fotograficzny kuleje.

 4. miałem już dzisiaj w łapkach tego wave 533 i muszę przyznać, że zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. nie jestem fanem qwerty w telefonach, ale wśród klientów to rozwiązanie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. do tego wi-fi, gps i bada na pokładzie za naprawdę przyzwoite pieniądze! 90% klientów napalonych na c6 powinna go wybrać i byliby trzy razy bardziej zadowoleni niż z nokii.

 5. Moj komentarz odnośnie filmiku odnośnie pracy w PLAY:

  “Hahaha jaka ściema! W Play w ogole na wszystko trzeba brać przymiarkę. Obecnie pracuje w Salonie i tak jak jest na tym filmie to nie ma od 1,5 roku! Oni chyba pokazują film jak się pracuje na Taśmowej. Owszem potwierdzam, że tak właśnie tam jest, ale na pewno nie w salonach. Play się szczyci tym, że ma 5 mln klientów. Owszem, bo każdemu klientowi każą sprzedawać kartę sim za 1 zł i każą nam aktywować i wykonać 1 połączenie. Po co? Żeby się potem chwalić ile mają klientów. A przecież klienci tak na prawdę w tych kart nie korzystają tylko leżą w szufladzie! Dodatkowo żeby mieć zniżkę na playonline konsultanci sprzedają każdemu umowę za 12,5 na 6 m-cy żeby był ktoś abonentem i miał zniżkę. Tutaj też klienci nie korzystają z tych kart sim tylko lerzą a po pół m-ca rozwiązują umowy. Następne. Pracownikom którzy nie realizacują planów podpisują umowy na siebie za 1 zł m-cznie z przeniesienia numeru. Wiesz jak to wygląda? Kupujesz starter z plusa, rejestrujesz go na stronie internetowej i przeniesiesz zarejestrowany do playa na umowę 1 zł. Więc wiecie czemu min. play ma taki duży % w przeniesieniu numerów. Ale to nie wszystko. Pracownicy celowo każą klientom iść np.do orange kupić starter za 5 zł zarejestrować i przenieść do play ponieważ wtedy jest uproszczony zestaw dokumentów i wystarczy dowód do podpisania umowy. Po co się męczyć z zaświadczeniami, rachunkami itp. I znów play ma większy % w MNP.
  Mogę tak wymieniać i wymieniać. Ale od 5 m-cy podpisałem na swoją rodzinę ok 50 umów za 1 zł i 2 razy powtórzyć taki proces żeby realizować plany.

  Ciekawe co na taką wypowiedź powiem M.Gruszka. Pewnie nie skomentuje no bo po co? Ale to realna prawda!
  Moim zdaniem wyniki play są nieprawdziwe. A na prawdę play może ma 3 mln aktywnych kart sim, reszta to tylko pozerka a karty leżą w szufladzie! Ale wyniki są? Są”

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.