BlogPlay.eu

Telefony z WP7 już niedługo w Play

11.16.2010 17:36:48 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news, wp7
Tak jak już kiedyś wspominaliśmy tak też się dzieje :) Już niedługo w ofercie czwartego operatora pojawią się następujące modele:
 • HTC HD7
 • HTC Trophy
 • LG Swift 7 E900
Jestem ciekaw działania tego nowe systemu Microsoftu. Za bardzo nie podoba mi się on wizualnie ale bez sprawdzenia tego na własne oczy nie mogę powiedzieć jak tak naprawdę to wygląda :)
Źródło:
Tagi: , , , , , ,

7 komentarze dla wpisu “Telefony z WP7 już niedługo w Play”

 1. Póki co WM7 jest zachwalany w mediach jako świetny system. Android podobno chowa się i płacze.

 2. System fajny, ale do Androida mu jeszcze daleko. Kolejna wada to dość duży apetyt na internet, w stanie online pożera jakieś 30% więcej transferu w porównaniu z Androidem. Kosztować też pewnie nie będą 1 pln 🙂

 3. Bawiłem się LG z WP7 na on/off, które były już dość dawno temu i muszę powiedzieć, że szybkość działania dystansuje Androida. Spodobał mi się także interfejs, który jest prosty i łatwy do opanowania(no dobra, miałem WM5 więc wszystko mi jedno czy łatwy czy nie). Nie sprawdzałem marketplace, ale uważam, że może być znacznie lepszy, gdyż nie będzie takiego syfu jak na andku. Pozdrawiam.

 4. a ja jestem ciekaw kiedy ten konkurs o tą słuchawkę BT

 5. Ciekaw jestem bardzo cen 🙂 1000 zl w abo lp69 ? Jakie sa wasze przypuszczenia?

 6. Moj komenatrz odnośnie filmiku Play na stronie http://www.playmobile.pl gdzie pokazuje jak się pracuje w Play:

  W Play w ogole na wszystko trzeba brać przymiarkę. Obecnie pracuje w Salonie i tak jak jest na tym filmie to nie ma od 1,5 roku! Oni chyba pokazują film jak się pracuje na Taśmowej. Owszem potwierdzam, że tak właśnie tam jest, ale na pewno nie w salonach. Play się szczyci tym, że ma 5 mln klientów. Owszem, bo każdemu klientowi każą sprzedawać kartę sim za 1 zł i każą nam aktywować i wykonać 1 połączenie. Po co? Żeby się potem chwalić ile mają klientów. A przecież klienci tak na prawdę w tych kart nie korzystają tylko leżą w szufladzie! Dodatkowo żeby mieć zniżkę na playonline konsultanci sprzedają każdemu umowę za 12,5 na 6 m-cy żeby był ktoś abonentem i miał zniżkę. Tutaj też klienci nie korzystają z tych kart sim tylko lerzą a po pół m-ca rozwiązują umowy. Następne. Pracownikom którzy nie realizacują planów podpisują umowy na siebie za 1 zł m-cznie z przeniesienia numeru. Wiesz jak to wygląda? Kupujesz starter z plusa, rejestrujesz go na stronie internetowej i przeniesiesz zarejestrowany do playa na umowę 1 zł. Więc wiecie czemu min. play ma taki duży % w przeniesieniu numerów. Ale to nie wszystko. Pracownicy celowo każą klientom iść np.do orange kupić starter za 5 zł zarejestrować i przenieść do play ponieważ wtedy jest uproszczony zestaw dokumentów i wystarczy dowód do podpisania umowy. Po co się męczyć z zaświadczeniami, rachunkami itp. I znów play ma większy % w MNP.
  Mogę tak wymieniać i wymieniać. Ale od 5 m-cy podpisałem na swoją rodzinę ok 50 umów za 1 zł i 2 razy powtórzyć taki proces żeby realizować plany.

  Ciekawe co na taką wypowiedź powiem M.Gruszka. Pewnie nie skomentuje no bo po co? Ale to realna prawda!
  Moim zdaniem wyniki play są nieprawdziwe. A na prawdę play może ma 3 mln aktywnych kart sim, reszta to tylko pozerka a karty leżą w szufladzie! Ale wyniki są? Są

  Wkrótce w największych serwisach internetowych oraz w prasie ukaże się informacja kilkudziesięciu pracowników Play z filmami ze szkoleń, spotkań etc. jak pracuje się w salonach PLAY jaki mobbing prowadzą Regionalni Kierownicy Sprzedaży Play. Na czym cała machina pozyskiwania klientów!!!

 7. @ Marcin
  A co to ma wspolnego w windows phone 7? Mnie to kompletnie nie ochodzi, MNP itp. mam gdzies, umiem liczyc i sam jestem w stanie wybrac najlepsza oferte dla siebie

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.