BlogPlay.eu

ACR oficjalnie

11.05.2010 16:02:15 · Opublikowano w inne, PLAY news, usługi
Numer osoby dzwoniącej nie będzie się wyświetlał, jeśli ma ona aktywną funkcję ukrywania numeru – CLIR. Jeżeli włączysz usługę blokowania rozmów z numerów zastrzeżonych, automatycznie będziemy chronić Cię przed połączeniami przychodzącymi z takich numerów. Połączenie nie pojawi się na twoim telefonie, a dzwoniący usłyszy komunikat: „Abonent, którego numer wybrałeś nie przyjmuje połączeń z numerów zastrzeżonych. Jeżeli chcesz się z nim połączyć – włącz prezentację numeru.” oraz analogiczny komunikat w języku angielskim: [mp3_embed playlst="https://blogplay.eu/wp-content/uploads/2010/11/Nagranie_acr.mp3"] Usługa nie blokuje połączeń w których numer nie jest wyświetlany z innego powodu niż aktywna funkcja ukrywania numeru CLIR lub jest niepełny, nieprawdziwy, zamieniony. Usługa nie działa w przypadku przekierowań bezwarunkowych oraz przekierowań podczas których użytkownik odbierający jest nieosiągalny. Jeżeli nie masz włączonej usługi a otrzymasz połączenie z numeru zastrzeżonego, możesz je przerwać korzystając z funkcji odrzucenia/zakończenia połączenia dostępnej w każdym telefonie. Aktywacja, dezaktywacja i sprawdzenie statusu usługi jest możliwe poprzez: Krótkie kody
 • aktywacja usługi *111*114*1#
 • dezaktywacja usługi *111*114*2#
 • sprawdzenie statusu *111*114*3#
 • opis usługi *111*114*4#
Play 24 (w zakładce Usługi) Biuro Obsługi Klienta Salony Usługa jest bezpłatna. Usługa ACR jest włączana w ciągu 24 godzin od momentu aktywacji. W tym czasie część innych usług zmienia swój status widoczny w Play24 na „w trakcie realizacji”, jednak ich faktyczny status się nie zmienia. Jest to ograniczenie związane z platformą, na której działają usługi. Po włączeniu ACR status aktywności usług wraca do poprzednio zdefiniowanego.
Źródło:
Tagi: , ,

10 komentarze dla wpisu “ACR oficjalnie”

 1. pytanie z innej “beczki” jak z konkursem do 3,11?? ;>

 2. Tak, to bardzo dobre pytanie 🙂 Trochę mi się czasoprzestrzeń zagięła 😛

 3. a co do w/w usługi to super informacja ;D Nie będę musiał już odrzucać zastrzeżone telefony ;-D

 4. No dziękuję, że wykorzystaliście moje nagranie 😛

 5. Ajjj, zapomniałem podpisać, że to Twoje. Jak mam Cie podpisać?

 6. Daj spokój nic nie podpisuj 😉

 7. mnie sie wyswietla: Usluga dla Ciebie niedostepna
  co to znaczy?

 8. Włączyłem jeszcze wczoraj poprzez Play 24 i też zauważyłem, że nagle kilka usług (m.in. blokada transferu poza siecią) zmieniło swój status na “w trakcie realizacji”, ale dziś jest już ok. Sama usługa działa jak należy.

 9. tez włączyłem przez Play 24 i zmienilo mi sie blokada transferu danych chociasz powino tylko na prezentacji numerow zastrzezonych w trakcie realizacji

 10. no nareszcie… teraz komornik będzie mógł sobie dzwonić i dzwonić… 😉 a tak serio – to bardzo dobra usługa, długo na nią czekałem.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.