BlogPlay.eu

Nowa witryna Play

11.02.2010 10:10:15 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news
Od rana Play może pochwalić się całkiem nową witryną internetową. Po przeglądnięciu kilkudziesięciu podstron próżno nam szukać wyglądu i rozwiązań z poprzedniej wersji. Obecna jest fioletowa, pełna dużej ilości zdjęć i powiedzmy sobie szczerze ... błędów :) Wydaje mi się, że przy wypuszczaniu takiego produktu beta testy powinny potrwać jednak trochę dłużej by oddać klientom produkt w pełni działający a nie tylko kandydujący na te miano. Wiem, że osoby, które pracują nad nową odsłoną już od kilku tygodni po przeczytaniu tego wpisu będę zleksza wkurzeni ale nie ma co się denerwować. Myszka do ręki i naprawiać błędy :)
Źródło:

10 komentarze dla wpisu “Nowa witryna Play”

 1. zanim napiszesz o błędach, to przydało by się podać jakieś przykłady??

 2. Wystarczy wejść na blog Marcin Gruszki i przeczytać komentarze.

 3. co to za słowo: “zleksza” ? 🙂

 4. Hehe..klikając na głównej “HTC Wildfire”… oglądamy zdjęcie… Desire…:)

 5. Znów nie pokazują odważnie i wyraźnie na nowej stronie oferty bez telefonu, a jest przecież najlepsza w Polsce. Dziwna polityka Play’a.

 6. Łukasz Malina napisał:

  najlepsza oferta zdaniem klientów ( w tym również Twoim zdaniem), a z kolei marketingowcy PLAYa mają korzystną ofertę dla firmy, bo abonament z telefonem lub play online z modemem.

 7. …”Nowa witryna Play” chyba powinni pisać wszędzie “wielki niewypał Play” 🙂
  Błąd na błędzie i błędem pognane…

 8. Przykłady błędów – masa jest ale np. z oferty zniknęły całie SE X8 – w poprzedniej wersji strony też był z błędem – nie miał opisu (link prowadził do słynnej strony – koniec internetu). Teraz brak całkiem. Zniknął również SE Elm – pewnie wiele innych.

 9. Musisz zmienić date w tytule artykułu, chyba że lubisz być konserwatywny…

 10. moze i strona nowa ale logawanie jak sie zawieszalo tak dalej sie wiesza i musze odswierzac po kilka razy żeby łaskawie wkońcu się dostać na swoje konto w play.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.