BlogPlay.eu

“Innowacyjny” konkurs smsowy

10.17.2010 23:24:47 · Opublikowano w apple, ciekawostki, inne, PLAY news
Tak "wspaniałego" konkursu chyba jeszcze nie widziałem. Oto i jego szczegóły:
 • wysyłamy smsa o treści START AUTO na numer 60440 (koszt zwykłego smsa)
 • wysyłając smsa wyrażamy zgodę na otrzymywanie codziennie wiadomości sms za która Play policzy sobie 4,88 zł od sztuki
Niby proste i przyjemne ale z tego co wiem w salonach pojawili już się pierwsi zdenerwowani klienci którzy nie zapoznali się z regulaminem i otrzymywali codzienne smsy za co zostali sowicie skasowani. Sama idea konkursu nie jest jednak najważniejsza w tym wypadku. Wg opisu organizatora do wygrania jest między innymi tablet firmy Apple (iPad 64GB): Niestety to co widzimy powyżej na zdjęciu nie jest iPadem, chyba, że to jakiś model o którym jeszcze nie wiem :) Jeżeli tak to jeszcze dzisiaj wezmę udział w konkursie :D Prawdziwy iPad wygląda tak: Skąd więc w opisie konkursu złe zdjęcie? Stąd: :) Więcej informacji znajdziecie pod adresem: http://www.autowplay.pl/
Źródło:

15 komentarze dla wpisu ““Innowacyjny” konkurs smsowy”

 1. do mnie dzwonil automat z zacheta do tej “akcji” oraz dostałem sms-a z prosba o wysłanie smsow na 7444… ciekawe kiedy ktoś się wkurzy i napisze do giodo?

 2. …konkurs na poziomie oferty internetowej Play…

 3. @TriplaX potwierdzam Twoje słowa.

 4. Witam
  Mam pytanie z innej beczki. Czy po doładowaniu konta za 30zł dostanę znów tak jak było dawniej smsy do wszystkich sieci oraz stan darmowy do play?

 5. a mnie interesuje taka sprawa w tym oszukańczym konkursie
  jak play pobierze opłatę za sms przychodzącego gdy w pf nie bedzie środków na koncie?
  Udzieli mi debetu czy zminusuje stan dostępnych środków.
  Jak będzie pobierała opłatę w pf za sms gdy nie bedzie środków na koncie to jak wyegzekwuje pokrycie różnicy wystawi fakture hehe

 6. “Łączna pula nagród w Konkursie wynosi maksymalnie 175.000 zł (słownie: dziewięć sto siedemdziesiąt pięć tysięcy złotych).” – czyli słownie, 90 175 000 zł? Czy to nie jest podstawa nieważności regulaminu?

 7. Ddluk, to nie wiedziałeś że powstał nowy iPad specjalnie dla Play? 😀

 8. OSZUŚCI !!!! napisał:

  dziś mnie naciągnęli !!!!!!!! wymyślili nowy sposób, dzwonią i oferują nowy konkurs, wiadomość automatyczna, głos proponuje udział w konkursie, nakazuje wcisnąć przycisk (1) aby dowiedzieć się więcej, ale????? po wciśnięciu już akceptujesz usługę i dostajesz sms potwierdzający ze kosztowało cię to 4,88 zł. BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA!!!!!!!!!!!!!! O KOSZTACH!!!!! i jak nie zdezaktywujesz usługi to codziennie z konta tracisz 4,88zł. Ale sprytne oszustwo!!! Ktoś wie czy można coś z tym zrobić??? Dzwoniłem do PLAY ale oni umywają ręce!!!!! OSZUŚCI !!!!!!!!

 9. A ja bym z chęcią nagłośnił sprawę braku dostępności wszystkich telefonów z “wyższej półki” w salonach Play. To jest paranoja co się dzieje. W odległości do 50 km od mojego miasta we wszystkich salonach Play nie mają telefonów poczynając od: samsung galaxy s, htc hd2, motorola milestone, samusng wave. Jestem chętny przedłużyć umowę bo mi się kończy, ale nie ma z kim rozmawiać. Wszędzie kręcą, że nie da rady, że nie wiedzą. Prosiłbym wszystkich którzy mają ten sam problem co ja o wypowiedzenie się w tym temacie.

 10. Play Pakiet 600 SMS do wszystkich sieci dla PLAY FRESH! Od jutra, dostępny dla opcji podstawowej i opcji Internet, w ramach pakietu użytkownik otrzymuje 600 SMS-ów do wszystkich sieci, płatny 6 zł, ważny 30 dni, jednorazowo można mieć uruchomiony jeden pakiet, pakiet aktywowany kodem *111*119*1#

 11. UWAGA na Jesienną Fiestę złodzieje sms przychodzący i 4,88 zl czy jest na tych bandytów jakiś sposób .

 12. “ciekawe kiedy ktoś się wkurzy i napisze do giodo?”

  Zeby napisac do GIODO to najpierw musialbys zarejestrowac starter, a wtedy w zaleznosci, czy wydasz zgode na przetwarzanie danych do celow marketingowych, czy nie, to beda do Ciebie wysylac takie smsy badz nie 😛

  Dla wyjasnienia: na startery NIEZAREJESTROWANE operator moze bezkarnie wysylac spam marketingowy. Bo one NIE SA przypisane do konkretnej osoby. Po zarejestrowaniu ‘problem’ spamu smsowego znika jak reka odjal.

  PS skarga do GIODO kosztuje 10 zeta. I w 99,99% przypadkow wymaga wyslania listu w formie tradycyjnej /emaile sa akceptowane, tylko z podpisem elektronicznym/.

 13. Jak zwykle chodzi o zabranie kilentowi pieniędzy i wmówienie mu, że sam chciał płacić na podstawie sprytnie napisanego regulaminu.
  Prawie wszyscy na świecie to skur__syny poza nielicznymi wyjątkami.
  Organizatorzy do tych wyjątków widocznie nie należą.

 14. i tak wsyzstko royejdyie sie po kosciach… znalezione na jednym z portali: http://playkonkursy.karuzela.eu/

 15. PLAYta wie jak szybko zepsuć swoją reputacje i zaufanie klientów. co za debile

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.