BlogPlay.eu

Moja umowa z Play

10.03.2010 23:13:25 · Opublikowano w blog, ciekawostki, oferta, PLAY news
Ponad miesiąc temu pisałem o kończącym się moim zobowiązaniu z Playem. Dokładnie 17 października 2008 roku zawarłem umowę wybierająca Toshibę G900 za 1 zł. Niestety tym razem nie będzie tak ciekawie a operator nie wykazuje większych chęci w staraniu się o to bym pozostał przy ofercie abonamentowej. W dnu dzisiejszym pobrałem z salonu formularz o rozwiązanie umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych z jednoczesnym przeniesieniem numeru na Play Fresh. Dla wszystkich chętnych formularz poniżej: rozwiazanie_umowy_o_swiadczeniu_uslug_telekomunikacyjnych Dokument najprawdopodobniej wypełnię jutro i wyślę we wtorek tak więc drogi Play, stań proszę na wysokości zadania i zaoferuj swojemu "ulubieńcowi" jakąś ciekawą (czyt. LG GT 540 lub HTC Wildfire za 1 zł) ofertę przedłużeniową :)
Źródło:

58 komentarze dla wpisu “Moja umowa z Play”

 1. Ciut odbiegając od tematu ma prośbę: w ubiegłym miesiącu przedłużyłem umowę (z play70 na longplay69). I prawie wszystko fajnie, ale od tego czasu nalicza mi opłatę za transmisję danych nie odejmując jej od kwoty zł pozostałych w abonamencie. Zanim napiszę ew. reklamację chciałbym Was zapytać: o co chodzi?

 2. @vito
  to niestety urok LongPlay’ów (tak samo jak OnePlayów). Niestety nic na to nie poradzisz – w cenniku oferty LongPlay jest zapis, że złotówki z abonamentu (w Twoim wypadku 69zł + 113minut) mogą być wykorzystane tylko na minuty, smsy oraz mmsy. Przy nadmiernym używaniu internetu opłaca się kupić jakiś pakiet – te z kolei nie były dostępne w Twojej play70.

 3. @CzarowniC
  Dzięki, dzięcioł ze mnie i tyle. Pisze jak byk w cenniku, ale kto go czyta przed podpisaniem skoro w salonie dają tylko aneks.

 4. ta jasne niech najlepiej każdemu dają abo za 30zł 500 minut i wszystkie telefony za 1zł. Śmieszny jesteś tak jak ludzie tego typu pokroju. Nic nie wspomniałeś o wysokości swojego abonamentu choć jak się domyślam do najwyższych nie należy, a z wydatkami ponad abonament też pewnie nie szalejesz. Znajomy dostał zajebistą cenę na HTC tylko faktury miesięczne po 200-300zł. Najpierw daj sieci zarobić na sobie to i z czasem ona da coś od siebie.

 5. Takich promocji juz nie bedzie, ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, ze promocje na firme sa gorsze niz te sprzed kilku miesiecy! Swoja tosie sprzedałem po miesiącu za 800zł, wiec nie mam za zle play, ze jakosc rozmow jest czesto ponizej krytyki, ze przypadkiem wlaczylem internet w roamingu i musialem zaplacic ekstra, generalnie jeszcze maja zapas. Podobnie jak ty nie zerwalem umowy we wrzesniu, poczekam dwa miesiace ekstra i najwyzej rozwiaze w grudniu, a co tam nalezy im sie. 🙂

 6. To, że oferty utrzymaniowe w Play są identyczne z tymi dla nowych abonentów przestało mnie już dziwić.

  Ale konieczność pofatygowania się do salonu po formularz wypowiedzenia, który i tak każą Ci wysłać pocztą jest po prostu śmieszne.
  Ze wszystkich salonów we Wrocławiu jedynie 2 zgodziły się przyjąć wypowiedzenie, z czego w “większym” salonie konsultantka po prostu położyła pismo na stoliku mówiąc, że to wszystko. W “mniejszym” podpisała się, przybiła pieczątkę, wpisała swój SID i wydała kserokopię jako potwierdzenie przyjęcia.
  Po 4 dniach na Play24 pojawiło się zgłoszenie o rezygnacji z Play Online i z 5 razy BOK dzwonił z ofertą Online Extra, co tylko bardziej utwierdziło mnie w rezygnacji z tej oferty.

  W innych sieciach konsultanci z działu rezygnacji/”zatrzymania klienta” mają dużo lepsze oferty od zwykłych przedłużeniowych, a oferty “utrzymania” lepsze od tych dla nowych abonentów. Ale P4 to jest INNA telefonia.

 7. To wejdź w system sprzedażowy NASA i sprawdź pod jakim zgłoszeniem moznaw salonie rozwiązać umowę. Zgon czy likwidacja firmy? Żaden o jaka szkoda a w regulaminie masz jak byk wysłanie wypowiedzenia pocztą. I nie kłam że trzeba się fatygowac do salonu po druk bo masz go na stronie internetowej. Ogarnij sie lepiej.

 8. Witam,
  Mam kilka pytań dotyczących wypełnienia pisma “Rozwiązanie umowy o świadczeniu usług telekomunikacyjnych”.
  Podpis i pieczątka sprzedawcy mogą pochodzić z dowolnego salonu/punktu sprzedaży PLAY ? Podpisywałem umowę internetowo, w obecności kuriera.
  Przechodząc do Fresh, staję się po prostu jego normalnym użytkownikiem, z tym, że PLAY ma moje dane osobowe (pomocne w przypadku zgubienia karty SIM) ?
  Jaki okres jest najlepszy do wysłania pisma o rozwiązanie umowy, 30 dni przed końcem tejże umowy ?
  Na jaki adres należy wysłać wypełnione pismo ?
  Z góry dziękuję za pomoc 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.