BlogPlay.eu

BlackBerry w Play coraz bliżej?

09.29.2010 12:28:36 · Opublikowano w BlackBerry, ciekawostki, inne, Nowe telefony, oferta, PLAY news
W związku z prezentacją tabletu BlackBerry PlayBook i jego nazwie która idealnie pasuje do czwartego operatora ponownie rozgorzała dyskusja kiedy terminale jak i usługi RIMu dostępne będę w Play? Po informacji o możliwości wprowadzenia BB ponad rok temu ciągle pojawiają się plotki kiedy mogło by to nastąpić. Tym razem oczekiwanie podsycił sam Play publikując następująca informację na swoim profilu na Facebooku: Jak myślicie, kiedy możemy spodziewać się startu usług?
Źródło:

12 komentarze dla wpisu “BlackBerry w Play coraz bliżej?”

 1. Soon 😉

 2. konsultant play napisał:

  Podpowiem, wam, że PLAY od paru miesięcy ma w swoim systemie magazynowym takie pozycje jak BB 8900 i 9700 🙂

 3. Jak poprawia transmisje danych 🙂

 4. […] [via] Podobne wpisy:Idzie Burza(2)? . Dobra (miejmy nadzieję) wiadomość, dl …Rzecznik Play potwierdza: chcemy BlackBerry w Play! Dosłownie kilka minut temu rzecznik Play pot …BlackBerry 9800 na rynku już od 15 sierpnia? Model 9800 stał się już dawno jednym z naj …BlackBerry nie dla Play? . Według informacji (lub, jak sam autor chc …Grafika Storma 2 w wysokiej rozdzielczościWygląda na to, że prowadzący serwis BBLeaks do …By Blogsdna […]

 5. @kill649

  To już wisi od kilkunastu miesięcy 🙂

 6. @ddluk

  To przepraszam, bo od dawna nie interesowałem się tym tematem w Play. A teraz to zmienia sytuacje 🙂 lubię swojego Androida ale BB to jest to co potrzebuje.

 7. A powie mi ktoś co jest takiego niezwykłego w BB?

 8. Dopiero jak zaczniesz używać to się dowiesz 🙂 sam aparat to coś pięknego moim zdaniem.

 9. Wolałbym najpierw wiedzieć zanim zacznę używać…

 10. Jak dla mnie Play jak zwykle ściemnia z wprowadzeniem BB. Nawet jeśli wprowadzą nie należy spodziewać się szału. A czymb BB jest lepszy od telefonu z Androidem czy np. iPhone? Jeśli ktoś napisze o nielimitowanym internecie przez wbudowaną przeglądarkę, to sorry nie jest to argument na tak. W chwili obecnej już niczym, choć jeszcze rok temu można było mówić o jakieś tam wyższości. 70% BB używanych w PL nie ma aktywnej usługi BIS lub BES. Więc o czym tu mówić dalej :)))

 11. 70% BB używanych w PL nie ma aktywnej usługi BIS lub BES.

  Co za pierdy!!!
  Z miesiąc będzie

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.