BlogPlay.eu

Telefony z Windows 7 będą w Play

09.27.2010 19:13:29 · Opublikowano w ciekawostki, inne, komunikat, Nowe telefony, oferta, PLAY news
Z informacji uzyskanych przez serwis wp7world.pl wynika, że w Play na pewno pojawia się telefony z Windowsem 7 na pokładzie. Wszystko w tej chwili zależy od producentów terminali i daty ich oficjalnej prezentacji :) Nie jest to jakiś mega news bo większość na pewno spodziewała się że modele z W7 pojawią się u czwartego operatora prędzej czy później. P.S. Przypominam o konkursie na wejściówki do kina (patrz post niżej :)
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Telefony z Windows 7 będą w Play”

  1. Po pierwsze to nie Windows 7 tylko Windows Phone 7. Te “Phone” jest bardzo ważne, bo mówi nam, że to telefon, a nie kieszonkowy komputer jak to było w przypadku Windows Mobile.
    A po drugie ceny będą pewnie wysokie. Microsoft żąda szybkich procesorów i innych bajerów.

  2. I co z tego, MW7 nie pomoże, jesli Play będzie tak zawalał sprawę z transmisją danych, jak to robi ostatnio – przykład – http://trunc.it/bg7do – to zaczyna przechodzić wszelkie granice przyzwoitości!!!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.