BlogPlay.eu

Darmowy Internet – nowy starter Play Fresh

09.23.2010 22:30:44 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta, Play Fresh, PLAY news, promocja
W opcji Darmowy Internet otrzymujesz godziny darmowego Internetu wymienne na bajty po każdym doładowaniu. Kwotę doładowania można wykorzystać na co się chce. Startery dostępne będą w przyszłym tygodniu ale tę opcję można aktywować już jutro. AKTYWACJA Jak aktywować Opcję jeśli kupiłeś inny starter Play Fresh lub jesteś już w Play Fresh?
 • wybierz kod *111*33*6# i zatwierdź zieloną słuchawką lub
 • zaloguj się na Play24 i włącz wybraną promocję
Sprawdź, czy jesteś już w opcji „Darmowy Internet” wybierając i zatwierdzając zieloną słuchawką kod *111*49*1#. Wolisz korzystać z Internetu w bajtach? Zmień sposób rozliczania. Wybierz *111*105*1# a każda godzina zostanie przeliczona na 10MB. Ważność Twojego bonusu zostanie zachowana. Prędkość transferu danych w profilu Internetowym wynosi 512kbit/s a opłata za minutę połączenia z Internetem z pakietu złotówek to 20gr. Szczegółowe FAQ można znaleźć na blogu rzecznika prasowego Play pod adresem: FAQ
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Darmowy Internet – nowy starter Play Fresh”

 1. Oj malusio tych MB 🙁
  Przypominam, że PTC w swoim TakTak-u oferuje za cenę 9zł stałe łącze w dosłownym tego znaczeniu. Po przekroczeniu 100MB jedynie zmniejsza szybkość a nie liczy w/g cennika. Jedna stała opłata i połączenie 24h/dobę 31dni w miesiącu. Ja czekam na ruch Play.

 2. Ja mam telefon w Play i używam karty TakTaka do netu (GG, e-mail). Fajnie by było, gdyby Play też wprowadził coś takiego jak Era i nie musiałabym nosić dwóch kart sim.

 3. Justa: a ile tego neta faktycznie zuzywasz?
  bo mi schodzi ~200 MB/miesiac, to jest 1 paczka miesiecznie za 5pln/100 MB + 2 razy w roku paczka za 15zeta/500MB 🙂

 4. sylwek2k ja robie podobnie, wykupilem 500MB i jak mi sie termin konczy to dobijam za 5zl zeby termin przedluzyc i jestem zadowolony, zuzywam moze niecale 100MB na miesiac jak dla mnie idealnie;)

 5. rozumiem ze ta promocja nie laczy sie z darmowymi smsami do wszystkich sieci?

 6. Bez komentarza… niestety:

  http://trunc.it/bg7do

 7. sylwek2k: Nie zastanawiałam się ile zużywam, ale jestem 24h/dobę online na GG i mam w programie pocztowym ustawiony interwał sprawdzania poczty co 5minut (dodatkowo codziennie trochę www, youtube, google maps) Tak przez cały miesiąc. Największym komfortem jest dla mnie to, że nie muszę się bać, że przekroczą jakiś pakiet i nabije mi ogromną sumę z cennika. Dla mnie to wolność i wygoda. Pozdrawiam, Justa.

 8. Fajnie ze internet jest DAROWY!!!20gr/min naciągacze z PLAY??? ZASTAOW SIE ZANI POPEŁNISZ TEN BŁĄD JAK JA DAROMOWY INTERNET PLAY FRESCH P4 NIEZNA ZNACZENIA SŁOWA DARMOWY!!! NIE DAJCIE SIE NABRAC!!!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.