BlogPlay.eu

Po roku nowy telefon – regulaminy

08.31.2010 0:03:31 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta, PLAY news
Na wstępie kilka faktów:
 • Proponowane promocje oraz dostępne w nich taryfy są przygotowywane i udostępnione indywidualnie dla każdego Klienta, na podstawie analizy dotychczasowego korzystania z telefonu.
 • Pod uwagę brana jest średnia suma dotychczasowych opłat za abonament i kosztów za rozmowy.
 • Oferta przeznaczona jest dla Abonentów Indywidualnych oraz Biznesowych.
 • W promocjach będą prezentowane taryfy LongPlay (49, 69, 99) oraz Firmowa (75, 100, 150, 250) w standardowych opłatach abonamentowych.
W promocjach dla klientów indywidualnych oferowane będą:
 • Telefon w cenie promocyjnej zgodnie z obowiązującym cennikiem RePlay LongPlay oraz Play Premium (analogicznie jak dla pozostałych ofert RePlay LongPlay/RePlay Premium)
 • Stan darmowy bezpłatnie na zawsze już od taryfy LongPlay 49
 • Rabat 50 PLN na zawsze w taryfie Play Premium 200
Regulaminy: Regulamin RePlay Firmowa Limitowana A 18.08 10 r. Regulamin RePlay Firmowa Limitowana C 18.08.10 r. Regulamin RePlay Firmowa Limitowana V 18.08.10 r. Regulamin RePlay Limitowana A 18.08.10 r. Regulamin RePlay Limitowana B 18.08.10 r. Regulamin RePlay Limitowana C 18.08.10 r.
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Po roku nowy telefon – regulaminy”

 1. przeczytalem pobieznie te regulaminy (dla indywidualnych) i nie ma nic mowy o mozliwosci wymiany sluchawki po 12 miesiacach, poza tym regulaminy te obowiazuja od 18.08 – dziwne troche, watpie w tak duzy “poslizg” miedzy wejsciem oferty w zycie a jej ogloszeniem przez rzecznika

 2. Oferta jest aktualna i prawdziwa. W życie weszła faktycznie już 18. mój znajomy w taryfie firmowej taki aneks już podpisał 🙂 jedyny warunek: Klient musi zdecydować się na zwiększenie dotychczasowego abonamentu. To jest sposób Play na zwiększenie dochodowości dotychczasowych kontraktów. Z tego co wiem oferta miała być dostępna tylko i wyłącznie w salonach własnych.

 3. Czy Mixowcy mogą też skorzystać z tej oferty?

 4. Chyba ich Bóg opuścił. Od poczatku kariery tego opa ma abo 50 limitowane. Jeśli chciałbym skorzystać z tej “promocji” minimalnie musze wziąć abo 99! no i cena milestona 549 pln.. Śmiech na sali

 5. Oferta dostępna jest też w salonach partnerów.
  Przygotowana jest dla abonentów którzy płacą średnio rachunki w wysokości minimum 60 zł. taki abonent może przedłużyć umowę o kolejne 24 miesiące z zakupem nowej słuchawki już po roku obowiązywania umowy. Minimalny abonament w RePlay Limitowany to LongPlay 69. Można nabyć nową słuchawkę w promocyjnej cenie i dodatkowo zmienić sobie taryfę na nową korzystniejszą. Jedyny mankament to taki, że przedłuża się umowę o 2 lata od momentu zakończenia obecnej. Choć trudno oczekiwać żeby aneks przedłużał umowę na 24 miesiące od momentu jego podpisania.

 6. a co z osobą,ktora nie chce telefonu??

  Chcialabym zmienic abo na najnizszy +pakiet do neta…bez sluchawki na 12msc da rade?

  Odpowie mi ktoś?Pozdr Basia!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.