BlogPlay.eu

Polkomtel, operator sieci PLUS i P4,  operator sieci PLAY przedłużają współpracę

08.11.2010 17:19:58 · Opublikowano w inne, komunikat, konferencja, nadajniki, PLAY news, polkomtel, roaming krajowy
11-go sierpnia Polkomtel i P4 podpisały aneks do Umowy Roamingu Krajowego z czerwca 2006. Umowa ma charakter długoterminowy. Nowe zapisy umożliwiają stronom rozszerzenie zakresu współpracy technicznej. Wartość usług świadczonych przez Polkomtel na rzecz P4 w czasie obowiązywania nowej umowy to ponad 600 mln złotych. Porozumienie jest wyrazem zadowolenia P4 z zasięgu sieci Polkomtel, jakości usług roamingu krajowego świadczonych w sieci Polkomtel oraz wspólnej wizji kontynuowania współpracy w przyszłości. To największa umowa hurtowa podpisana w tej części Europy i jedna z największych umów telekomunikacyjnych w historii polskiego rynku komórkowego. - Ze zmian  w umowie skorzystają zarówno klienci jaki i sam rynek.  Umowa pozwala nam na wprowadzenie automatycznego przełączania połączenia głosowego między siecią PLAY a PLUS co zdecydowanie poprawi jakość usług. – komentuje zmiany Jørgen Bang Jensen CEO PLAY -Stanowi ona podstawę dla długoterminowej obecności Play na polskim rynku jako niezależnego operatora. Nowe warunki współpracy z P4 są efektem konsekwentnie realizowanej strategii Polkomtel w zakresie sprzedaży hurtowej i traktowania jej  jako istotnego źródła przychodów Spółki– podkreśla  Jarosław Bauc, prezes Polkomtela. Zrodlo: Komunikat prasowy Play
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Polkomtel, operator sieci PLUS i P4,  operator sieci PLAY przedłużają współpracę”

 1. Jeśli chodzi o przejęcie Play to przejmowali go już Era, Orange Tp i wiele wiele innych firm…

 2. UOKIK nie wyrazi zgody na takie przejęcie więc mogą sobie robić listy życzeń a ja jestem spokojny o konkurencje na rynku 🙂

 3. Czy w ogóle Play korzysta jeszcze z nadajników Plusa?
  Byłem ostatnio w miejscowości Boszkowo koło Leszna, moja nokia 6300 nie miała tam w Play niestety zasięgu. Brat ma telefon w Plusie i on miał.

 4. No coś z tym roamingiem jest nie do końca tak, ostatnio będąc w głębokim plenerze mój tel z playem stracił zasięg, włączyłem ręczne wyszukiwanie sieci, znalazł plusa, ere i orange, wybrałęm plusa a tym niespodzianka “brak dostępu”. Więc jednak to chyba prawda że plus po macoszemu traktuje klientów z play’a.

 5. krokodyl314 napisał:

  Lecz ja czesto taka informacje mam ale w tedy działa tylko dzwonienie

 6. cóż, nie wiem jak z resztą kraju ale na sląsku znów ten sam problem z zalogowaniem sie do sieci play-plus-play,on występował wcześniej co niby sieć plus twierdziła że to niemożliwe a jednak,logowanie do plusa:—-odmowa dostępu,powtórne logowanie ,—–jest.jaki wniosek ustawić na ręcznym na plus i nie pozwolić na logowanie się pleya bo powroty są dłuuuugie ,miało być tak pięknie a jest jak zwykle,ech……

 7. Witam,
  W listopadzie zdecydowałem że przeniosę stacjonarny z TP SA do PLAY.
  Sugerowałem się wygodą; – wiosna, lato w ogrodzie zasięg dużo większy niż bezprzewodowy zwykły,niższa cena a bez telefonu (aparatu),to już grosze.
  Mam zarejestrowane 3 numery w tej sieci i zasięg jest bardzo dobry to i w “tym” też będzie super.W Sylwestra doczekałem się włączenia do nowej sieci.
  Po włożeniu karty SIM celem aktywacji,pojawił się napis ,,tylko alarmowe”,lub “brak usługi”,zależnie do jakiego telefonu się kartę włoży. Po prostu brak łączności a zasięg “full”.
  Nerwy niesamowite, ze względu na okres składania życzeń,starsi znajomi i rodzina to tylko na stacjonarny.
  Łączyli się z aut.sekretarką, w Nowy Rok łaskawie mi wyłączono.
  Aktywacja trwa do 24 godz’. ????? – CZEKAĆ.
  Zgłoszenie do pomoćplay (bok) reklamację przyjęto i zostałem poinformowany,że zgłoszenie rozpatrzą do 30 dni ?????
  Streszczę. – do dziś (05.01.2011),jestem bez stacjonarnego,wykonałem około 20 połączeń reklamując brak usługi i nić się nie dzieje.Będą rozpatrywać mają 30 dni.
  Szlag mnie trafia,a Panie konsultantki po dwu dniowym kursie obsługi rozmów z klientami, próbują mnie pouczać.
  Na pewno żle włożona karta,zepsuty telefon,żle ustawiony w konfiguracjach.Że należy obrócić się trzy razy i splunąć przez lewe ramię ,potrząsając siedmiokrotnie telefonem itd. itp.
  Zabrałem stacjonarny w teren i sprawa się wyjaśniła.
  Od 700m,do 1 kilometra wyświetlił się komunikat o nadajniku (BTS) Świeradów Zdrój,czyli złapał zasięg,ale ja mieszkam 60-70 km,od Świeradowa i to przez Czeskie Sudety. to nawet najlepszy wzmacniacz gsm dużo nie zdziała.
  Obok mojego domu są dwa BTS-y PLUS- PLAY,w odległości 3 i 5 km,a karta aktywowana i konfigurowana tak daleko ???? BAJZEL
  Oni to robią bez map,czy wcześnie zaczęli świętować.
  Może ktoś poradzi jakie kroki poczynić,bo z Play rozmawia się jak ze ścianą,żadnych efektów – zresztą już nie chce mi się z nimi gadać.
  Pozdrawiam – Dosiego – życząc
  jerzy

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.