BlogPlay.eu

1000 punktów sprzedaży Play

07.20.2010 13:26:36 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news
Kilka dni temu informowałem o rozpoczęciu sprzedaży produktów sieci Play w mPunktach, w dniu dzisiejszym oficjalnie potwierdził to rzecznik prasowy sieci:
Z małym opóźnieniem ale potwierdzam rozpoczęcie współpracy z siecią Mpunkt. Z początkiem lipca P4 Sp. z o.o. podpisało umowę z mPunkt Polska S.A. a sprzedaż rozpoczęliśmy dokładnie 09.07.
Po dodaniu punktów sprzedaży mPunktu do dotychczasowych czwarty operator posiada na chwilę obecną dokładnie 1000 :)
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “1000 punktów sprzedaży Play”

  1. Wygląda na to że Solorz chce kupić Play bo wcześniej zakupił mPunkty wywalił z nich Plusa wsadził ofertę Cyfrowego Polsatu i teraz dołożył Play. Za chwilę kupi Play i będzie miał wszystko co potrzebuje do szczęścia żeby zbudować dużą platformę w której będą media,finanse i telekomunikacja.

  2. W moim bliskim otoczeniu,w galerii Carrefour jest taki mPunkt,ale sprzedaje tylko mix Playa.Był też punkt Play,ale został zlikwidowany,więc 1:1,nic nie przybyło.

  3. Wszystko ładnie i pięknie. Play się rozwija i otwiera salony. Co z tego skoro obsługa klienta nadal leży, dokumenty im giną, brak komunikacji salon-centrala. Zamiast otwierać nowe i podpisywać umowy postawili by na jakość obsługi w tych obecnych salonach. Ja daje PLAY jeszcze rok na poprawę obsługi klienta, dokładnie tyle mi zostało do końca umowy dla dwóch telefonów i internetu. Niestety muszę stwierdzić, że zmywam się chyba do konkurencji, niska stawka za minutę to jedno a jakość świadczenia usług i obsługa klienta to drugie. W tym miesiącu przez “błąd sieci” zgłosiłem już kilkanaście problemów z połączeniami. Jedyne co usłyszałem, to to, że jest im przykro i tyle, żadne przepraszam, nic. Tylko mam ankiety im wypełniać na temat opinii iść sieci. Już dla znajomych nie polecam abonamentu w PLAY, jedynie karta, zawsze będzie można szybko się zwinąć… Liczę, że PLAY obudzi się zanim będzie za późno…

  4. Ty Kruszon jak ktoś mówi że mu przykro to CI mało. Jeszcze przepraszam i może laskę Ci zrobią. Jak chcesz dobrej jakości obsługi w punkcie to idź do salonu własnego a nie do dealera gdzie rzeczywiście poziom obsługi jest katastrofalny. A to dlatego że nie mają oni takich obostrzeń.

  5. Tak, tylko sęk w tym, że w moim przypadku złe doświadczenia były właśnie w salonie własnym PLAYa… A jeśli klient ponosi niepotrzebne koszty bo ktoś “dał d**y” to wypadało by je jakoś zrekompensować i naprawić a nie jak to oni zrobili… Na chwilę obecna jestem po trzech miesiącach w plecy około 300zł (czyli średnio 100zł / miesiąc) i jestem w stanie to udokumentować !!

  6. Kruszon, złóż reklamację, skoro masz rację to zostanie Ci to zwrócone. A jeżeli to nic nie da, masz przecież drogę sądową, która wcale nie jest taka trudna i długotrwała, więc nie wiem w czym problem. A myślisz że u innych nie zdarzają się tego typu problemy? A co do neta, miałeś 7dni na test. Skoro Ci nie odpowiadało, było zwrócić. Ja z telefonu jestem zadowolony, net nie działał, to przeszedłem do konkurencji na kartę. Bo modem kupiłem wcześniej w play, a są bez sim locka. Typowy Polak, nic tylko narzekać potrafi, a żeby ruszyć się i spróbować coś zmienić to już nie… Bo trzeba się odezwać…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.