BlogPlay.eu

Zmiana stawek MTR w hurcie

07.13.2010 22:16:47 · Opublikowano w ciekawostki, inne, stawka
Zgodnie z harmonogramem odchodzenia od asymetrii z dniem 1 lipca stawka MTR w P4 zmniejszyła się. Od 1. lipca 2009 roku stawka MTR u trzech największych operatorów (Era, Plus, Orange) wynosi 0,1677 zł. Stawka P4 określana jest jako procentowa asymetria stawki podstawowej telekomów. Do końca czerwca asymetria wynosiła 126%, co dawało stawkę 0,379 zł. Od początku lipca jest to odpowiednio 110% i 0,3522 zł. Oznacza to spadek stawki MTR w P4 o niecałe 2,7 gr za minutę. Przepraszam za kopiuj/wklej ale mam jeszcze drobny problem z ogarnięciem tych stawek.
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Zmiana stawek MTR w hurcie”

  1. ale to było w zeszłym roku, bardzo stary news

  2. Twoj mozg jest stary, a tak swoja droga coraz wiekszy marazm na tym blogu, praktycznie same kopie z telepolisa i blogplay.pl

  3. Nie tylko stawek ale i lat (2009 i 2010) 😉

  4. Rad widzę że masz problem z czytaniem skoro twierdzisz że news podający fakty z 2009 roku nie jest stary, proponuję wybrać się na kurs czytania ze zrozumieniem tego co się czyta.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.