BlogPlay.eu

Co Play planuje w sprawie Play Online :)

07.08.2010 20:55:59 · Opublikowano w ciekawostki, inne, konferencja, nadajniki, PLAY news, Play Online
Marcin Gruszka dzisiaj na swoim blogu napisał o zbliżającej się wielkim krokami konferencji na której omówiona zostanie między innymi bliska przyszłość usługi Play Online:
Już wkrótce na spotkaniu z mediami nasz BOSS JBJ powie więcej o naszych najbliższych planach dotyczących między innymi PLAY ONLINE.
Jak zawsze w takim momencie pojawiają się domysły co zostanie pokazane, jakie zmiany zostaną wprowadzone oraz czy będę one korzystniejsze dla obecnych i przyszłych klientów sieci. Z moich informacji wynika, że odpowiedź na to pytanie brzmi - TAK. Dzięki uprzejmości jednego z czytelników dotarła do mnie informacja o znacznym przyśpieszeniu działania internetu w miejscowości Koszalin. Z informacji uzyskanych od innych osób dowiedziałem się, że takowe zwiększenie przepustowości można zauważyć również w innych częściach Polski. Czy to tylko testy czy przygotowanie do uwolnienia się od 1 Mbit/s dowiemy się na najbliższej konferencji na którą mam nadzieję otrzymam zaproszenie :)
Źródło:

15 komentarze dla wpisu “Co Play planuje w sprawie Play Online :)”

 1. siec szkieletowa sie buduje i mocne przyspieszenie pewnie juz lada moment 🙂

 2. zajebiscie 🙂 mam telefony HSDPA a jeszcze ani razu z tego nie skorzystałem…. nie mogę sie doczekać 🙂

 3. Fajnie, fajnie tylko co z tego jak w dużysz miastach na niektórych nadajnikach nie można się nawet zbliżyć do 1Mbps? Oby to też się poprawiło.

 4. misiek8881 napisał:

  jakoś ja obecnie mieszkam w centrum Łodzi (w której podobno jest najgorsza jakość sieci ) a jakoś mam full zasięg i prędkość 1mbit/s i 380kbit/s upload, wszystko tak jak obiecywali.

 5. misiek8881 napisał:

  a ile wynosi owe przyspieszenie o którym mówisz? 😉

 6. do konca roku bedzie meeega predkosc
  wieksze regiony.,. np 3city

  info potwierdzone od 3gns-a 😛

 7. guregori napisał:

  ,,[…] odpowiedź na to pytanie brzmi – TAK”: Na jakie pytanie?

 8. guregori napisał:

  Ja mieszkam koło Koszalina i nie sprawdzałem szybkości Internetu, ale od paru dni, gdy telefon jest ustawiony na zasięg 3G nie da się rozmawiać, bo są straszne zakłócenia, a gdy jest ustawiony na 2G nie da się korzystać z Internetu.

 9. Mieszkam w Koszalinie i właśnie sprawdzam prędkość i nadal jest tylko 1mb…

 10. u mnie zaczęło często rozłączać sesje! aż powoli zaczyna to wk…urzać! jeszcze niedawno sesje spokojnie trzymały ponad 24h, teraz rozłącza co kilka godzin i czasami nawet bez wykonywania żadnej transmisji danych! ale jeżeli ma być lepiej, to trzeba przeczekać…

 11. U mnie w Bydgoszczy speedtest pokazuje niestety 1Mb’s. Mimo wszystko z uslug Play jestem w pelni zadowolony. Moze dlatego,ze mieszkam w centrum…byc moze… u mnie wszystko chodzi bez zarzutu. Miloby bylo, gdyby Play wprowadzil internet stacjonarny na linii TP (to co zrobila np. Netia) kto wie moze kiedys 😉 POzdrawiam all 🙂

 12. Mroczny Żniwiarz napisał:

  To co planuje? Kiedy konferencja z wielkim kroczem? Nic nie ma na blogu niedorzecznika.

 13. Ciekawe co przedstawią.. może zwiększenie limitów i prędkości wreszcie 🙂 przydało by się.. bo praktycznie jest cały czas taka sama oferta.. ilości pobieranych danych..

 14. […] temu w newsie Co Play planuje w sprawie Play Online pisałem między innymi o możliwości przyśpieszenia usługi Play Online w najbliższej […]

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.