BlogPlay.eu

Wakacyjne 10% więcej za doładowanie Play w Inteligo

07.05.2010 22:17:09 · Opublikowano w ciekawostki, inne, obniżka, oferta, PLAY news, promocja, regulamin, stan darmowy
Doładuj telefon Play za minimum 30 zł z konta Inteligo lub w bankomacie PKO Banku Polskiego! Możesz otrzymać 10% doładowania więcej na rozmowy, MMS-y i SMS-y do wszystkich sieci. Masz czas do 18 lipca br. Aby otrzymać dodatkowe 10% wartości doładowania, zasil telefon Play za minimum 30 zł z konta Inteligo. Możesz to zrobić:
  1. przez internet,
  2. przez telefon za pomocą Serwisu Mobilnego Inteligo w telefonie komórkowym,
  3. SMS-em,
  4. w bankomacie PKO Banku Polskiego.
Promocja dotyczy ofert: Play Karta, Nowy Play na Kartę i Play Fresh. W zależności od oferty Play, z której korzystasz, promocyjne 10% doładowania możesz wykorzystać na:
  1. połączenia głosowe, wideo, SMS, MMS do wszystkich sieci komórkowych w Polsce oraz WAP i na połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych, realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej P4.
  2. rozmowy, wideo, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci oraz WAP i połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych, realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej P4 dla oferty Play Karta
  3. rozmowy, wideo, SMS-y, do wszystkich sieci oraz i połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych, realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej P4 dla oferty Nowy Play na Kartę
  4. rozmowy, wideo, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci oraz połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych, realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej P4 dla oferty Play Fresh.
Promocja trwa do 18 lipca 2010 r. i jest organizowana przez P4 Sp. z o.o. we współpracy z Inteligo Financial Services S.A. Po doładowaniu telefonu Play w Inteligo za minimum 30 zł, skorzystaj z oferty Stan Darmowy i rozmawiaj za darmo w Play. Regulamin: Regulamin Oferty Promocyjnej Wakacyjnej 10 % wiecej za doladowanie Źródło: Inteligo
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “Wakacyjne 10% więcej za doładowanie Play w Inteligo”

  1. troszkę mało. tym bardziej że to samo można mieć ładując przez playmobile.pl ;D

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.