BlogPlay.eu

7 komentarze dla wpisu “Samsung Galaxy S i9000”

 1. jestem ciekaw jakie będą ceny

 2. Dla mnie to chore podejście sieci że są tylko oferty przez internet.
  Nie pracuję w salonie i mam to w nosie czy salon zarobi czy nie ale jest to chore że nie można złapać telefonu i sprawdzić czy pasuje czy nie. Kiedyś podobała mi się Omnia HD niby fajny telefon ale nie pasuje do ręki, dzwięki metaliczne i dla mnie za ciche. Jeżeli kurier by to przywiózł to ścieć by dostała ten telefon do zwrotu z powołaniem się że przy zakupach internetowych mam prawo. W salonie łapię telefon i wiem po chwili czy mi pasuje czy nie. Potem jest masę ludzi którzy przeglądają towary w sklepach a zamawiają przez internet.

 3. Ddluk Play 24 nie jest prawidłowo wyświetlane w przeglądarce Opera 10.60

 4. @axz,
  mi ostatnio papier toaletowy nie pasował do uchwytu na ścianie, zgłoś to do UKE!!!!

 5. ddluk wchodzę na tego bloga od ponad 2 lat ale niestety coraz rzadziej.
  Nie wiem jak to wygląda z perspektywy statów odwiedzin ale jak dla mnie ten blog umiera – patrzę przez pryzmat ilości komentarzy i coraz gorszej jakości notek.

  Jest kilka sposobów by temu zaradzić – przemyśl to:
  -zmiana layoutu – ten jest koszmarny
  -baza telefonów – gdy ogłaszasz wprowadzenie jakiegoś modelu wrzucasz go do bazy z podstawowymi danymi, które są ogólnodostępne + możliwość komentowania/wymieniania się poglądami na temat tel (komentarze na blogu to porażka – zainteresowany ma później szukać telefonu jeśli notki tytułujesz “nowy telefon w ofercie”?)
  -testy telefonów – miały być i gdzie są?

 6. Dzięki p za rady 🙂

  – Jestem w trakcie przygotowywania nowego layoutu.
  – baza telefonów – dobry pomysł, tylko uzupełnienie treścią zajmie dużo czasu
  – testy telefonów – ciężko zrobić test telefonu, który został już przetestowany przez wszystkie portale w koło. Nikt na to nie zwraca potem uwagi.

  Ogólnie to problem jest jeden. Od długiego czasu sam prowadzę bloga. Nie zawsze mam czas żeby dodać newsy czy napisać coś by być pierwszym.

  Ale są wakacje. Pora zacząć działać 🙂

 7. ddluk to może inaczej:
  1. dogadać się z jakimś zaprzyjaźnionym portalem i linkować do testów / bazy telefonów w notce w której informujesz o nowym tel w ofercie Play. Powinni być zadowoleni z dodatkowego ruchu.
  2. Zacząć tylko od nowych telefonów w ofercie a z biegiem czasu uzupełniać braki.
  3. Może użytkownicy chcieliby robić testy?
  Naprawdę wolałbym to zobaczyć tu niż szukać specyfikacji na opornej dla mnie stronie pleja.
  4. Może konkurs / ogłoszenie w sprawie pomocy w prowadzeniu bloga?
  5. Nie wiem na ile pozwala na to blog ale może notki porządkować wg jakiś kategorii np telefon / mix / abo żeby później można było wciskając jeden mały przycisk przefiltrować wiadomości dla danej kategorii

  ddluk nie piszę tego żeby zawracać Ci głowę, marudzić czy zwyczajnie truć po prostu przychodzę tu tak długo że chciałbym jeszcze trochę spędzić tu czasu w przyszłości.

  Pozdr ;P

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.