BlogPlay.eu

Hmm… BlackBerry

06.29.2010 15:02:16 · Opublikowano w BlackBerry, ciekawostki, PLAY news, Research In Motion, rim, roaming krajowy
Wszyscy wyczekują na pojawienie się terminali jak i samych usług w sieci Play jednak czwarty operator niestety "milczy" w tej sprawie. Ostatnio pojawiła się jednak następująca informacja:
Każdego dnia dostaję mnóstwo pytań dotyczących wprowadzenia usług BB w naszej ofercie. Przykro mi, ale nie mamy nic do powiedzenia na ten temat. W momencie wdrożenia tej usługi o wszystkim Was poinformujemy i jak zwykle zrobimy to najpierw tutaj na blogu. Cieszy nas duże zainteresowanie i mamy nadzieję, że przełoży się to na w przyszłości na równie dużą sprzedaż.(blogplay.pl)
Niby nic nie mówiąca a jednak informująca, że to na co czekamy jest coraz bliżej :) Drugim argumentem potwierdzającym moją tezę jest wprowadzenie pakietów data działających zarówno na nadajnikach Playa jak i Plusa. Stało się to możliwe dzięki wynegocjowaniu przez Play lepszych stawek:
Prosiliście jednak o dodanie alternatywy dostępnej w całej Polsce. W ramach roamingu krajowego udało nam się przenegocjować stawki i wprowadzamy dodatkowe pakiety.(blogplay.pl)
Dzięki takiemu zabiegowi wprowadzenie usług BIS czy też BES zaczyna się robić bardziej opłacalne dla jedynego na Polskim rynku operatora nie posiadającego usług firmy RIM w swojej ofercie. Kiedy jednak nastąpi ten przełomowy dzień dla najmłodszego usługodawcy usług komórkowych w naszym kraju? Dowiemy się zapewne jeszcze w tym roku :)
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Hmm… BlackBerry”

 1. nie przesadzaj 😉 wszyscy to chyba nie wyczekuja tego blackberry 😉

 2. Nie przesadzam. W naszym kraju ostatnimi czasy Blackberry w końcu zaczyna być postrzegane jak normalny telefon a nie tylko biznesowy terminal 🙂 Znam kilka osób, które na pewno się skuszą jeżeli oferta będzie dobra (czytaj podobna lub tańsza od Orange czy Plusa, Ery nie wymieniam bo nie posiada rozszerzonego BISa)

 3. ‘BlackBerry’ 😉 Bo blackberry jako owoc chyba nie ma wahań popularności 😉

 4. Dzięki Fism 🙂 Poprawiłem.

 5. Tylko ja osobiscie nie rozumiem tego fenomenu. Placenie i to grubego hajsu (w plus) za usluge push w BlackBeryy – no fajnie – moze ktos tego potrzebuje, tylko ze… Przeciez android oferuje to samo za darmo. Co prawda push jest tylko gmaila, ale wystarczy zrobic na niego przekierowanie (chocby wyyslac kopie, jesli ktos nie chce calego), a odbieranie maili z innych skrzynek tez jest bardzo wygodne i w kazdym momencie mozna to w 5 sek zrobic samemu… Czy BB oferuje cos jeszcze?

 6. Jakiego grubego hajsu ?? Wykupując usługę BIS w Plus i Orange oprócz nielimitowanego maila otrzymujemy również nielimitowany dostęp do internetu przez przeglądarkę. Możemy również korzystać z komunikatorów wszelkiej maści za free nie płacąc za transfer.

 7. No i jest jeszcze
  http://www.playmobile.blackberry.com/

  więc na pewno już testują.

 8. znajac play to zapewne uruchomią komercyjnie po nowym roku 😉

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.