BlogPlay.eu

[Aktualizacja]Longplay bez telefonu

06.28.2010 21:10:07 · Opublikowano w ciekawostki, inne, Longplay, PLAY news, promocja
Od jutra dostępna jest nowa oferta Longplay bez telefonu w której otrzymujemy 50 % zniżkę na abonament: Longplay 29 Normalnie 29 zł - po rabacie 14,5 zł Longplay 49 Normalnie 49 zł - po rabacie 24,5 zł Longplay 69 Normalnie 69 zł - po rabacie 34,5 zł Longplay 99 Normalnie 99 zł - po rabacie 49,5 zł Regulamin: Regulamin Oferty Promocyjnej - LongPlay bez telefonu Źródło: Blogplay.pl Aktualizacja: Tak to jest jak się nie czyta regulaminów :) Nie jest to żadna nowa oferta, tylko przedłużeniem poprzedniej. Jedyne dokonane zmiany to data w regulaminie.
Źródło:

10 komentarze dla wpisu “[Aktualizacja]Longplay bez telefonu”

 1. i różni się od poprzedniej …?

 2. O Mirrorblogplay.pl zaliczył wejście na minę LOL

 3. katapulta napisał:

  błąd !!!!

  29 – 15,50 😛

  reszta bez zmian 🙂

 4. @katapulta

  Nie ma żadnego błędu. Spójrzcie sobie w regulamin.

 5. Kto wpadł na taki genialny pomysł żeby przedłużać ofertę która jest do odwołania, jaki to ma sens, tylko mąci w głowie. A czy poprzednia oferta została odwołana??

 6. Kto nie czyta ten nie czyta. Gruszka , ddluk & compania z playa nie wie co w ofercie play ma.

 7. hej ddluk możesz dopytać Marcina dlaczego cichaczem wycofali oferty Replay bez telefonu. Teraz jak chcesz przedłużyć to trzeba wziąć z telefonem i cyrograf na 24miechy i droższy abonament niż jak było to bez tela. Ciekawe czy nie wyrabiają z targetami narzuconymi przez “górę” i chcą podnieść statystyki. Bezsens totalny jedni mogą inni nie, jest to nierówne traktowanie klientów… czyż nie?

 8. czy w tej ofercie jest stan darmowy?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.