BlogPlay.eu

Milestone – czyli pomówmy o kamieniu

06.21.2010 13:36:44 · Opublikowano w ciekawostki, inne, milestone, PLAY news
Dzięki uprzejmości Polskiego oddziału Motoroli mam przyjemność testować telefon, a raczej można już powiedzieć smartphone o fajnie brzmiącej nazwie Milestone (z ang. kamień milowy). Ze względu na to, że telepolis.pl opublikowało ostatnio bardzo rzeczowy test tego modelu (dostępny tutaj) nie będę się wdawał w szczegóły a po prostu postaram się opisać w tym wpisie moje pierwsze wrażenia związane ze słuchawką. Po pierwszym kontakcie z telefonem doszedłem do następujących wniosków:
 • waga - telefon wraz z baterią waży 185 gram co w porównaniu do wagi iPhona 3G (120 gram) jest dość odczuwalne. Z jednej strony dzięki temu telefon dobrze leży w dłoni ale z drugiej strony noszenie go w kieszeni krótkich spodenek może być już trochę wkurzające
Dla porównania waga kilku innych modeli które posiadam:
 • Palm Pre - 121 gram
 • BlackBerry 8520 - 109 gram
 • Nokia 6310i - 110 gram
Do ważenia użyłem wagi kuchennej tak więc pomiary mogą być trochę niedokładne.
 • Ekran - tak wyraźnego, barwnego i dobrze doświetlonego wyświetlacza dawno nie miałem przyjemności oglądać.  Widok jest przyjazny dla oka, kolory żywo odwzorowane.
Motorola Milestone - 3.7 cala; WVGA (480 x 854 pikseli) iPhone 3G - 3.5 cala; 320 x 480 pikseli Niestety zdjęcia nie oddadzą tego co widać, więc polecam po prostu zapoznanie się na własne oczy. To by było tyle jak na pierwszy raz :) Więcej informacji wkrótce.
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Milestone – czyli pomówmy o kamieniu”

 1. a juz mialem cicha nadzieje, ze masz motke droid 2 :d

 2. Niestety, tak dobrze się nie mam 🙂 To tylko w USA firmy wysyłają blogerom różne telefony i nie proszę o ich zwrot 😀 np. Nokia N900 w super hiper fajnym opakowaniu.

 3. To powiedz jeszcze jak spisuje się klawiatura i bateria 😛

  I nie tylko w USA, w Polsce też mają czasem słabą pamięć do tego co i komu dali (mam nadzieję).

 4. Ja też mam taką nadzieję, że Pan z firmy na B zapomni o tym co masz 🙂

 5. dajjjj kamjeńiiia !!!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.