BlogPlay.eu

Nowe pakiety internetowe – szczegóły

18 czerwca PLAY rozszerza swoją ofertę pakietów mobilnego Internetu o dodatkowe 4 pakiety, z których można korzystać na terenie całego kraju, w zasięgu roamingu krajowego:
 • 25 MB - 5 zł
 • 100 MB - 10 zł
 • 250 MB - 25 zł
 • 500 MB - 35 zł
Klienci mogą korzystać z PLAY ONLINE w telefonie oraz pakietów Internet w telefonie równocześnie. Nowe pakiety są dostępne dla klientów PLAY FRESH, PLAY MIXTURA, Longplay, LongPlay TELEFON, Play Premium, One Play, One Play PRO, Firmowa, Biznes, Nowy Play dla Firm Jak zwykle w PLAY klienci abonamentowi mogą skorzystać z oferty Sprawdź i Kup. Każdy Abonent, który po raz pierwszy aktywuje pakiet Internet w telefonie 25 MB, może testować usługę przez miesiąc bezpłatnie. Również przy aktywacji wybranych ofert promocyjnych – Abonenci będą mieli możliwość testowania bezpłatnie przez miesiąc jednego z powyższych pakietów Pakiety Internet w telefonie dla abonentów rynku masowego i oferty biznesowej: Pakiety Internet w telefonie dla klientów PLAY Fresh i Mixtura: Regulamin: Regulamin Usługi Internet w Telefonie Źródło: Komunikat prasowy sieci Play
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Nowe pakiety internetowe – szczegóły”

 1. Co ważne – najpierw idzie internet z pakietu Play (Play Online w telefonie), a potem internet z pakietu “wszędzie” (Internet w telefonie)

  Reguluje to 35 punkt regulaminu:
  35. W przypadku korzystania z Pakietu Play Online w telefonie i jednoczesnej aktywacji Pakietu Internet w Telefonie, jako pierwsze będą schodziły jednostki przyznane w ramach Pakietu Play Online w Telefonie.

  Extra 🙂

 2. Wszystko fajnie tylko jak zwykle Play “zapomniało” o starszych abonamentach :/
  Ale oferta niczego sobie, ciekawe czy będzie jakaś odpowiedź reszty operatorów.

 3. Nie widzę żeby zmienili tankowanie na 1 kiB, więc moim zdaniem nieprzydatne do większości zastosowań, np. komunikator czy GPS w telefonie (~4-5 kiB @ sprawdzenie położenia satelitów).

 4. *satelit, chyba… nie wiem.

 5. Internauta napisał:

  No niestety nie pobili usługi Ery “Internet Non-Stop” gdzie opłata jest zryczałtowana. Szkoda miałem nadzieję na coś takiego. Korzystam na co dzień z poczty e-mail i GG w telefonie. Nie musiałbym ciągle sprawdzać ile jeszcze mi MB pozostało. Ni potrzeba mi szybkich transferów tylko dostępu bez limitu ilości przesłanych danych. Właśnie tak jak w Erze. Może kiedyś się doczekam…

 6. dobrze rozumiem ze z tego pakietu mozna korzystac tez na nadajnikach plusa?!:)

 7. Ten niby nie limitowany w erze ma podobno limit 100 MB gdzie go kompresuja do 333 MB.

 8. Internauta napisał:

  Ten internet w Erze ma tylko limitowaną prędkość a nie całą usługę. Jeśli przekroczysz 100MB to operator tylko zwolni Ci szybkość przesyłania danych a nie zaczniesz płacić dodatkowo. Do 100Mb masz max. 1MB/s a powyżej100MB – 16 Kb/s. Jednak używając np. GG i programów nie wymagających szybkich transferów nie zauważysz skótków zmniejszenia prędkości. Za to w Play’u jak przekroczysz te dajmy na to 100MB płacisz “jak za zboże” czyli zgodnie z cennikiem. Po prostu wystarczy przeczytać regulamin: http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/internet_non_stop_era.pdf

 9. Internauta napisał:

  Dodam, że nie jestem abonentem Ery tylko Play i to od początku istnienia sieci. Patrze jednak na wszelkie oferty obiektywnie. Play ma o niebo lepszą od innych operatorów ofertę głosową, jednak jeśli chodzi o internet w telefonie to nie ma co ukrywać, że nie dogonił konkurencji. Mam nadzieję, że to się zmieni.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.