BlogPlay.eu

Pomóż zwierzakom dodając Play do znajomych

06.01.2010 16:01:26 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news
2 godziny temu Play rozpoczął kolejną zbiórkę karmy dla zwierzaków. Tym razem jednak to my ustalamy ile karmy zostanie przekazane. Każdy dodany znajomy do profilu Play na Facebooku to 1 kg karmy więcej. Na chwilę obecną zebrano już ponad 4 tony karmy. Jeżeli jeszcze nie dodaliście użytkownika FaceThePlay do znajomych możecie to zrobić wchodząc pod adres http://www.facebook.com/FaceThePlay Pomożecie?
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Pomóż zwierzakom dodając Play do znajomych”

  1. Podobna akcje dziś rozpoczęła Heyah na facebook’u – za każdego fana dają 1 zł na schronisko w Bydgoszczy (do 100 000 zł mają niby dać). Tylko, że Heyha w odróżnienia od PLAY zrobiła to ciekawiej i nawet fajna aplikacje zrobili! http://www.facebook.com/Heyah?v=app_128058843872647

  2. Play w odróżnieniu od Heyah daje 1kg karmy a nie 1 zł ;]
    Nie wiem czy dla zwierząt ważna jest “fajna aplikacja”

  3. Nie macie o co sie kłócić nie?
    Dodawać obydwa i jazda.

  4. @Kowal nie mówię kto daje więcej a porównuję sposób przeprowadzenia akcji bo i tak nie ma co się oszukiwać najbardziej wygrane w tym wszystkim będą obie marki, które tak dbają o swój wizerunek. A kilko dobrej karmy to 10 – 14 zł, mój owczarek takiej karmy pożerał 30kg miesięcznie + góra mięsa i warzyw. Sam czekam na efekty jak to wszystko wyjdzie. Po za tym to dość dziwne, że Heyah i Play prawie identyczne akcje uruchomiły w jednym momencie 🙂 Fanem obu profili jestem od dawna a zwierzakom wszystkiego najlepszego i oby więcej takich akcji, nie dość że firmy poprawiają sobie wizerunek to jeszcze zwierzaki mają trochę lepiej!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.