BlogPlay.eu

Przenoszenie numerów stacjonarnych do Play domowy już możliwe

05.31.2010 17:06:21 · Opublikowano w ciekawostki, inne, Play Domowy, PLAY news, promocja, regulamin, telefonia stacjonarna
Od jutra (pamiętacie o dniu dziecka :) Play uruchomi możliwość przeniesienia numerów stacjonarnych do oferty Play Domowy. Przeniesienie realizowane będzie w procesie 2-wizytowym. Wszyscy klienci, którzy przeniosą numer do Play otrzymają bonus w postaci zwiększonego pakietu minut przez pół roku. Regulaminy: Regulamin oferty promocyjnej Play domowy bez telefonu Regulamin oferty promocyjnej Play domowy P.S. Swoją drogą ktoś z Was korzysta z oferty Play domowy? [poll id="26"] Źródło: Blogplay.pl
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Przenoszenie numerów stacjonarnych do Play domowy już możliwe”

 1. Zastanawia mnie, czy uruchomią taką usługę w drugą stronę, np. z numerem stacjonarnym Play do Netii, czy też Era Stacjonarny.

 2. Zapewne kiedyś tak, kwestia tylko kiedy 🙂

 3. Jarecki napisał:

  Troszkę droga usługa za taki nr i nie można mieć tego nr na jednej karcie sim tak jak ja ma w Orange i płacę tylko 5 zł netto i umowa na czas nieokreślony.

 4. stacjonarniak do abo prepaid i gra muzyka… a telefonów dwóch stacjonarnych nie mam od bardzo dawna bo w rzeczy samej nie kali się ten gryps hehe że tak to określe 😀 pozdro

 5. @Jarecki: to pewnie tylko kwestia czasu.
  Dobry byłby też stacjonarny Pre-paid.

 6. jerzy5319 napisał:

  Witam,
  W listopadzie zdecydowałem że przeniosę stacjonarny z TP SA do PLAY.
  Sugerowałem się wygodą; – wiosna, lato w ogrodzie zasięg dużo większy niż bezprzewodowy zwykły,niższa cena a bez telefonu (aparatu),to już grosze.
  Mam zarejestrowane 3 numery w tej sieci i zasięg jest bardzo dobry to i w “tym” też będzie super.W Sylwestra doczekałem się włączenia do nowej sieci.
  Po włożeniu karty SIM celem aktywacji,pojawił się napis ,,tylko alarmowe”,lub “brak usługi”,zależnie do jakiego telefonu się kartę włoży. Po prostu brak łączności a zasięg “full”.
  Nerwy niesamowite, ze względu na okres składania życzeń,starsi znajomi i rodzina to tylko na stacjonarny.
  Łączyli się z aut.sekretarką, w Nowy Rok łaskawie mi wyłączono.
  Aktywacja trwa do 24 godz’. ????? – CZEKAĆ.
  Zgłoszenie do pomoćplay (bok) reklamację przyjęto i zostałem poinformowany,że zgłoszenie rozpatrzą do 30 dni ?????
  Streszczę. – do dziś (05.01.2011),jestem bez stacjonarnego,wykonałem około 20 połączeń reklamując brak usługi i nić się nie dzieje.Będą rozpatrywać mają 30 dni.
  Szlag mnie trafia,a Panie konsultantki po dwu dniowym kursie obsługi rozmów z klientami, próbują mnie pouczać.
  Na pewno żle włożona karta,zepsuty telefon,żle ustawiony w konfiguracjach.Że należy obrócić się trzy razy i splunąć przez lewe ramię ,potrząsając siedmiokrotnie telefonem itd. itp.
  Zabrałem stacjonarny w teren i sprawa się wyjaśniła.
  Od 700m,do 1 kilometra wyświetlił się komunikat o nadajniku (BTS) Świeradów Zdrój,czyli złapał zasięg,ale ja mieszkam 60-70 km,od Świeradowa i to przez Czeskie Sudety. to nawet najlepszy wzmacniacz gsm dużo nie zdziała.
  Obok mojego domu są dwa BTS-y PLUS- PLAY,w odległości 3 i 5 km,a karta aktywowana i konfigurowana tak daleko ???? BAJZEL
  Oni to robią bez map,czy wcześnie zaczęli świętować.
  Może ktoś poradzi jakie kroki poczynić,bo z Play rozmawia się jak ze ścianą,żadnych efektów – zresztą już nie chce mi się z nimi gadać.
  Pozdrawiam – Dosiego – życząc
  jerzy

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.