BlogPlay.eu

E-awizo wyłączone czy nie?

05.26.2010 9:38:37 · Opublikowano w awizo, ciekawostki, e-faktura, inne, PLAY news
Zgodnie z informacją zawartą na play24 usługa e-awizo powinna zostać wyłączona w dniu 30 kwietnia:
Informujemy że z dniem 30 kwietnia 2010 roku usługa e-Awizo do faktur wysyłanych w formie papierowej zostanie wyłączona. Od tej chwili powiadomienie o wystawionej fakturze będzie dostępne tylko przy usłudze e-Faktura.
Co innego jednak opis i komunikaty Play o wyłączeniu usługi a co innego dzieje się w praktyce. W dniu wczorajszym w mojej skrzynce pocztowej pojawił się mail od Play z informacją o wystawionej fakturze :) Ktoś jeszcze z Was również otrzymał maila pomimo tego, że miały już nie przychodzić? Jestem ciekaw czy jest to tylko błąd czy Play postanowił jednak pozostawić po cichu usługę włączoną.
Źródło:

14 komentarze dla wpisu “E-awizo wyłączone czy nie?”

 1. Wiem sylwek2k, tyle, że wtedy to jeszcze mogło być ustawione wcześniej i po prostu się wysłało o tyle wczorajsza wysyłka już jest bardziej zaskakująca.

 2. allan78 napisał:

  ja tez dostałem e-awizo jakoś około 11 maja

 3. Ja już nie dostaje…

 4. CzarowniC napisał:

  Potwierdzam. Również dostałem e-awizo, pomimo wyłączonej faktury elektronicznej ^^

 5. ja dostałem dzisiaj e-awizo, a e-faktury nie mogą mi włączyć gdyż jak twierdzą nie mają mojego maila 🙂

 6. safewin napisał:

  Ja też dostałem wczoraj 🙂

 7. blazej napisał:

  do vito: jeżeli składałeś już swój pisemny wniosek i brakuje tylko adresu e-mail, to zrób zgłoszenie z play24 lub wyślij maila, najlepiej ze swoimi danymi, numerem i hasłem abonenckim z prośbą o uzupełnienie wniosku i włączenie e-faktury.

 8. też dostałem i zastanawiam sie czy to pomyłka, refleks szachisty czy może jednak zrezygnowali z tej IDIOTYCZNEJ decyzji, by coś co ich nic nie kosztuje, a jednak w jakiś sposób przypomina o płatnościach (a to jest w ich interesie), by takie coś jednak zostało

  choić głupota tak się panoszy w tym kraju, że można sie spodziewać wszystkiego

 9. bleckwarrior napisał:

  według informacji, które posiadam oficjalnie usługi już nie ma- natomiast do części klientów jeszcze wychodzi . Reasumując- dostaniesz Twój plus, nie dostaniesz – nie możesz mieć pretensji- ponieważ oficjalnie usługi nie ma

 10. Romano_87 napisał:

  Ja również dostałem 😉

 11. annubis17 napisał:

  I ja dostałem, jednak już jakiś czas wcześniej, na początku miesiąca.

 12. Hejo hejo:) wiem jak to jest, informujeMY klientów,że jest nieaktywne, aczkolwiek…w praktyce jest inaczej. Teoretycznie w naszym regulaminie jest info,że juz jest nieaktywne….ale ja i tak dostaje;) mysle,że to raczej błąd:D ale….

 13. Hehe.. kolejny miesiac, a do mnie po raz kolejny zawitalo eawizo 😛 /mimo papierkowej faktury/

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.