BlogPlay.eu

Działanie sieci Play w czasie powodzi

05.21.2010 8:51:11 · Opublikowano w inne, nadajniki, PLAY news, sieć
Kilka minut temu rzecznika prasowy sieci Play umieścił na swoim blogu informację o aktualnym stanie działania nadajników sieci na terenach objętych powodzią. Wypowiedź poniżej:
Jak do tej pory nie odnotowaliśmy żadnych problemów i zakłóceń pracy naszej sieci w wyniku szkód powodziowych. Jak wiecie mamy kilka tysięcy stacji i nadajników. Na chwilę obecną tylko dwa z nich (w Krakowie) zostały zalane. Trzy kolejne (jedna w Krakowie, jedna w Opolu, jedna w Sandomierzu) są nieczynne ze względu na brak zasilania na zalanym obszarze. Mamy nadzieję, że ten marginalny jak na chwilę obecną bilans nie będzie się powiększał. Wyłączone chwilowo stacje w żaden sposób nie zakłócają funkcjonowania naszej sieci.
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Działanie sieci Play w czasie powodzi”

 1. maziks napisał:

  A to że w Tarnowie przekaźniki padają jak muchy? Działają przez godzinę co kilka godzin to standard nie związany z powodzią?

 2. ten problem nie ma związku z powodzią

 3. Powiem szczerze iż ma miałem we wtorek całkowicie inne odczucie. Gdyż nie raz w Krakowie telefon łączył ok 20s z siecią by wybrać numer. Lub lektor zwracał komunikat iż numer został podany w niewłaściwej formie (lub coś takiego) – wybieranie z książki.

  I szkoda iż wydałem coś koło 30zł na telefony do sztabów itp, bo wszędzie głupie automaty “cos tam, wszystkie rozmowy są monitorowane/nagrywane (nie pamiętam) a potem rozłączało” I “zamów” sobie w takich warunkach piasek i worki :/

 4. Małpa z klasą napisał:

  Działaniem sieci play w czasie powodzi jest organizowanie imprez surferskich.

  Baaardzo trafione.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.