BlogPlay.eu

Plus informuje o możliwych problemach w korzystaniu z sieci na terenie południowej Polski

05.18.2010 22:45:39 · Opublikowano w inne, komunikat, nadajniki, oświadczenie, PLAY news
W dniu dzisiejszym operator Plus z którego nadajników w roamingu krajowym korzysta Play wydał komunikat w sprawie możliwych problemów z działaniem sieci telefonii komórkowej. Treść komunikatu poniżej:
Informujemy, że w związku z powodzią wystąpić mogą okresowe trudności w korzystaniu z sieci telefonii komórkowej Plus na terenie południowej Polski, także na obszarach nie zagrożonych bezpośrednio powodzią. Nasze służby techniczne i strażacy walczą z żywiołem i ratują zagrożoną zalaniem infrastrukturę techniczną. Na obszary te skierowaliśmy dodatkowy sprzęt i ludzi z pozostałych części kraju. Podjęliśmy wszelkie możliwe działania eliminujące skutki powodzi. Priorytetowe będzie zapewnienie połączeń głosowych, w tym ze służbami ratowniczymi i medycznymi. Operator sieci Plus przeprasza wszystkich klientów za ewentualne niedogodności. Adam Suchenek Rzecznik Prasowy sieci Plus
Jak widać Plus potrafi wydać oświadczenie z którymi to Play niestety ma zawsze wielkie problemy.
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Plus informuje o możliwych problemach w korzystaniu z sieci na terenie południowej Polski”

 1. Mroczny Żniwiarz napisał:

  Play jeszcze nie przywykł, że robienie z klienta idioty, zaciemnianie i nie przyznawanie się do awarii tylko szkodzi, a taki głupi komunikacik potrafi uspokoić przynajmniej część klientów i zarazem pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Bez wywalania kasy w marketing, sponsoring i kampanie wizerunkowe.

 2. ale Play nigdy nie ma problemow z siecia, problemy ma tylko user playa i to zapewne to jego wina 😉

 3. katapulta napisał:

  Play nie ma problemów !!! Wszystko to wina telefonów za złotówkę 🙂 Ewentualnie jak to *500 ma w zwyczaju spławiać wina karty sim….

 4. sylwek2k napisał:

  Ale Plus i tak wydaje to oswiadczenie ‘po fakcie’, czyli po tym, jak pare nadajnikow ‘zaniemoglo’. Wiec czy dostane takie info, czy nie, mnie juz nie robi roznicy…

 5. A może poprostu nie było żadnych problemów Redaktorze? Mamy wysyłać oświadczenia na wszelki wypadek? Oj nie lubisz naszego PLAY. Wszyscy, którzy interesują się tym rynkiem wiedzą, że najgorszą sieć pod względem technicznym ma własnie + GSM. Panowie politycy jacy rzadzą tym operatorem nie mają czasu na zabawy w inwestycje sieciowe.

 6. no mi od wczoraj w playu nie dochodzą smsy wychodzące (które ja wysyłam). teraz się dowiedziałem. a napisałem ich do tej pory w kosmos chyba z 15.

 7. Z tego co mi wiadomo, w czasie problemów z siecią w dniu katastrofy w Smoleńsku, Play jako jedyny wydał oświadczenie w tej sprawie. Mogę się mylić, jeżeli tak jest, proszę mnie poprawić.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.