BlogPlay.eu

Xtra Numer – dodatkowy numer na karcie

05.17.2010 16:02:10 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta
W dniu dzisiejszym Play udostępnił swoim klientom nową usługę o nazwie Xtra Numer, dzięki której otrzymujemy możliwość aktywacji do 3 dodatkowych numerów na naszej karcie sim. Poniżej opis usługi zaczerpnięty z blog Marcina Gruszki: 1) Usługa umożliwia uruchomienie przez Użytkownika Usługi maksymalnie 3 numerów dodatkowych (Xtra Numer-ów) przypisanych do numeru w sieci Play 2) Wszelkie połączenia głosowe oraz SMS-y wykonywane na Xtra Numer zostaną przekierowane z Xtra Numeru na numer główny Użytkownika Usługi. 3) Aby uruchomić Xtra Numer należy wysłać Bezpłatnego SMS-a o treści START lub S pod numer 8055. 4) Xtra Numer jest przydzielany losowo i aktywny przez okres dwóch tygodni. 5) Można przedłużać okres ważności Xtra Numeru o kolejne okresy dwu tygodniowe, jednakże nie dłużej niż łącznie o 6 miesięcy. Aby przedłużyć okres ważności Xtra Numeru należy wysłać Bezpłatnego SMS-a pod numer 8055 o treści PRZEDLUZ lub PRZEDLUZ A lub B lub C, jeśli jest aktywnych więcej Xtra Numerów. 6) Aby sprawdzić swoją listę aktywnych Xtra Numerów i/lub jaki mają prefix (A, B lub C) należy wysłać Bezpłatnego SMS-a pod numer 8011 o treści NUMERY. 7) Aby dezaktywować Xtra Numer należy wysłać SMS-a pod Bezpłatny numer 8011 o treści STOP lub STOP A lub B lub C, aby wyłączyć dany Xtra Numer. Aby wyłączyć wszystkie Xtra Numery należy wysłać komendę STOP X. 8 ) Aby uzyskać skróconą informację o Usłudze należy wysłać Bezpłatnego SMS-a pod numer 8011 o treści INFO. 9) Dostępne komendy w Usłudze można uzyskać wysyłając SMS-a pod Bezpłatny numer 8011 o treści POMOC. Jedyną funkcjonalnością Xtra Numeru jest przekierowywanie połączeń głosowych i SMS-ów na numer główny Użytkownika Usługi. Oznacza to, że z Xtra Numeru nie można wykonywać jakichkolwiek połączeń, wysyłać SMS-ów, MMS-ów, korzystać z transmisji danych ani z jakichkolwiek innych usług telekomunikacyjnych. Użytkownik Usługi nie może dokonać cesji Xtra Numeru, nie może przenieść Xtra Numeru do innej sieci, jak również nie może przenosić Xtra Numeru między ofertami abonamentowymi i przepłaconymi. Regulamin: Regulamin akcji - Testuj_usługi z Play - Xtra Numer Polecam zwrócić uwagę na następujący zapis:
Usługi udostępniane w ramach Akcji, są wersjami testowymi i Operator nie gwarantuje poprawności działania, terminowości i nieprzerwanego działania Usług ani działania wolnego od błędów. W związku z powyższym, Operator nie ponosi odpowiedzialności, chyba, że ustawa stanowi inaczej, za jakiekolwiek szkody wyrządzone Uczestnikowi w związku z testowaniem Usług.
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Xtra Numer – dodatkowy numer na karcie”

 1. CzarowniC napisał:

  Wszystko fajnie, tylko czemu w salonach nie ma o tym jeszcze info? 🙂

 2. Spytaj się Playa 🙂 a tymczasem pobierz regulamin ode mnie.

 3. Bartosz napisał:

  hmmm…. 😀 no to eXtra 😉

 4. To są usługi testowe a nie komercyjne! Więc salony NIE są informowane o takich usługach

 5. CzarowniC napisał:

  Ale grzecznościowy mail z wyjaśnieniem akcji nie zabolałby nikogo. A później Klienci narzekają, że “w tej firmie nic nie wiedzą”. A jak mają coś wiedzieć, skoro trzeba blogi odwiedzać, żeby być na bieżąco.

 6. ikarus napisał:

  Ta usługa może stać się narzędziem do wyłudzania 2zł (słownie: dwóch złotych) z portalu blue.pl gdzie za rejestrację każdego numeru otrzymamy 2zł więcej przy doładowaniu.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.