BlogPlay.eu

Oceń nas

05.10.2010 16:37:56 · Opublikowano w ankieta, PLAY news
Nie wiem czy Wy też to zauważyliście ale ja po wejściu na Play24 widoczną mam następującą belkę: zaś po kliknięciu na przycisk zobacz wyświetla się okienko: Po wyborze wypełnienia ankiety naszym oczom objawi się właściwa już ankieta: podczas, której wypełniania mamy możliwość wypowiedzenia się między innymi na temat strony operatora. Jeżeli nie chce Wam się klikać na te wszystkie okienka pokazane powyżej polecam - bezpośredni link
Źródło:
Tagi: , ,

5 komentarze dla wpisu “Oceń nas”

 1. Mroczny Żniwiarz napisał:

  Mnie interesuje tylko, czy ta laska z ankiety ma męża 😉

 2. ja już ankietę wypełniłem kilka dni temu.

 3. Mroczny Żniwiarz napisał:

  Dzisiaj na telepolis.pl zauważyłem ankietę z pytaniem o mobilny internet. Ankieta dotyczyła m.in. wyboru dostępu do internetu godzinowego lub pakietowego. Moim zdaniem była to ankieta Play, coś podobnego do tego, co było w jednym z newsów na blogu.

 4. […] między innymi na temat strony operatora. Jeżeli nie chce Wam się klikać na te wszystkie […] Przeczytaj pełen artykuł […]

 5. Po co to wam? napisał:

  Za co bierzecie opłaty. Sieć poniżej krytyki. Ani razu nie udało się skorzystać z wASZEJ sieci bez problemu. Cieszy, gdy streeming jest ciągły przez kilka sekund. Skąd to megalomańskie poczucie „największej sici w kraju”? Hujnia do sześcianu, a nie usługa.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.