BlogPlay.eu

Zmiany w cenniku oferty Play Fresh

05.04.2010 15:57:18 · Opublikowano w cenniki, inne, oferta, Play Fresh, PLAY news
Od jutra zmianie ulega cennik oferty Play Fresh. Wprowadzona zmiana to możliwość wykonywania połączeń na numery infolinii, audiotekstowe oraz wysyłania smsów na numeru Premium dopiero po doładowaniu nowo zakupionego startera o nominale 5 zł kwotą z przedziału 5 do 300 zł. Dodany zapis w cenniku:
Pakiet Złotówek przyznawany w ramach Zestawu Startowego o nominale 5 zł może być wykorzystany na usługi o których mowa w Tabelach nr [8] i [9] niniejszego Cennika oraz na połączenia głosowe z numerami infolinii i serwisów audiotekstowych po dokonaniu Doładowania dowolną kwotą z przedziału 5 PLN do 300 PLN.
Źródło: Blogplay.pl
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Zmiany w cenniku oferty Play Fresh”

 1. A wiecie może dlaczego nie działa PLAY 24?

 2. CzarowniC napisał:

  Bo za długo działał bez problemu. A tak nie może być 🙂

 3. Bartosz napisał:

  inne duże sieci mogą sobie pozwolić na taki myk bo takie coś jest wszędzie 😀 niemniej jednak teraz te startery będą leżeć aż rok więc pewnie do końca roku wirtualnych kart się trochę nazbiera 😀

  PS-w każdym razie ja już z drugim numerem PLAY uciekłem… tym razem do GaduAir 🙂

  PLAY przestał się coś rozwijać… przestał lub przestaje być powoli pioneerem ale to nic dziwnego w sumie i tyle w tym temacie 😀

  Ciao ;]

 4. Hm, doładowałem za 5zł i nadal nie działa mi sms premium. Trzeba coś jeszcze odczekać?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.