BlogPlay.eu

Pomóż Play dokonać wyboru

05.04.2010 23:59:42 · Opublikowano w PLAY news, witryna
Dla wszystkich niezadowolonych użytkowników witryny playmobile.pl mam dobrą wiadomość. W dniu dzisiejszym Play poprzez witrynę wybory.playmobile.pl dał wszystkim internautom możliwość oddania głosu na jedną z dwóch propozycji nowej odsłony strony operatora: Propozycja 1 Propozycja 2 Jako, że jestem ciekaw, która zwycięży poniżej ankieta: [poll id="24"]
Źródło:

11 komentarze dla wpisu “Pomóż Play dokonać wyboru”

 1. CzarowniC napisał:

  Zdecydowanie nr 1. Może dlatego, że obecnie strona jest w jasnej tonacji a fioletowa barwa to taka miła odskocznia 🙂

 2. Robert napisał:

  “wszystkim internautOM” a nie “internautĄ” 🙂

 3. rakers napisał:

  mam wrażenie, że ten blog jest prawie kopią innego. Ctrl C i Ctrl V. Strasznie nudny jest i mało ciekawy.

 4. Wolę pierwszy projekt, poniewaz np. na stronie z telefonami i taryfami internetowymi widać więcej danych. Tło może się niektórym wydawać nieco za ciemne, ale taki fiolet jest tradycyjny dla Play. Oczywiście zmiany muszą też objąć wap.playmobile.pl oraz kolorystykę salonów. No i projekt pierwszy zdecydowanie wyróżnia Play sposród stron pozostałych operatorów infrastrukturalnych (przed pojawieniem się Play zwanych wielką trójką) i dużej części wirtualnych na których przeważa białe tło.

 5. Bartosz napisał:

  zdecydowanie nie oddam głosu 😉 😉 😉

 6. safewin napisał:

  Obydwa projekty jakieś takie “niedorobione”. Ostatecznie padło na 1, ale mam ambiwalentne odczucia.

  BTW, zauważyliście, że użyte nowe logo? A mimo wszystko “glut” w nowej identyfikacji dalej zostaje… Dziwne

 7. Sebastian napisał:

  W ogóle za to za pomysł, żeby użytkownicy wybierali stronę główną? To powinno być oparte na rzetelnych badaniach i testach, a nie na głosie “większości” (a tak naprawdę stałych fanów Playa).

 8. Powiedzcie mi tylko na ile w tych szablonach wykorzystywany jest Flash – takie są tak samo badziewiaste jak dotychczasowe strony operatorów.

 9. mstolarz napisał:

  Mnie to zastanawia w propozycji pierwszej ta oferta z Iphonem. Po prostu się popisali? czy może jakaś obniżka się szykuje

 10. Don Juan napisał:

  Nie, żadnej obnizki cny iPhone’a nie będzie. To tylko pokazówka. Z resztą wystarczy sie lepiej przyjrzeć cena 299 zł przy ofercie LongPlay 95 – Nie ma takiej w ogóle oferty!!! Jest One Play 95 ale tam cena też jest ok 2000 zł.
  To tyle ;P
  BTW. Ktoś może wie jak wygląda sprawa ze złotymi numerami w PLAY?! Bardzo prosze o odpowiedź jak w NASA wygenerować taki numer ;D
  Pozdrawiam.

 11. TEN IPHONE OD 299 MNIE ZASTANAWIA :>??????????? JAKIŚ KOMENTARZ MOŻNA DO TEGO PROSIĆ :>?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.