BlogPlay.eu

Twój głos się liczy …

04.26.2010 23:41:43 · Opublikowano w ankieta, cenniki, inne, PLAY news
... a może jednak nie liczy? W dniu dzisiejszym wielu z Was (ja również) otrzymało smsa z zaproszeniem do wzięcia udziału w ankiecie na temat internetu:
Twoj glos sie liczy! Wez udzial w ankiecie na temat Internetu: https://offline.4p.info.pl/play10.pg Akcja trwa 2 dni!
Zainteresowany wchodzę więc pod podany adres i co okazuje się moim oczom? Ankieta działająca w trybie testowym i nie zapisująca danych :) Jak widać w Playu po prostu z góry znają Wasze i moje odpowiedzi i nie potrzebują ich zapisywać :) To co wypełniamy? Raczej nie.
Źródło:

13 komentarze dla wpisu “Twój głos się liczy …”

 1. Głupia ta ankieta… I do tego ten tryb testowy:D to sie postarali:D

 2. made in taśmowa 7

 3. Mroczny Żniwiarz napisał:

  A we Firefoksie mam komunikat: This Connection is Untrusted.
  Nawet Play24 ma połączenie nieszyfrowane, lub dla czepialskich, prawie szyfrowane.

  Powiedzmy szczerze, głośno i wyraźnie – Play jest dziadowską siecią i gdyby nie ceny, zwłaszcza we Freshu, to Play nie było by godne uwagi.

  Legendarna jakość BOK, pakiety z aktywacją 24h – brak informacji zwrotnej o aktywacji pakietu, pakiety danych – brak informacji o zbliżającym się wyczerpaniu pakietu, Play Menu (*111#) – nie dosyć, że bardzo wolne, to lubi rozłączać sesję. Prędkość transferu danych w pakietach Play Online we Freshu jest tak wolna, że przez najbliższy rok na pewno nie pokuszę się o abonament Play Online. Jeszcze dostępność telefonów, huśtawka cenowa telefonów – najpierw pozorne obniżki, potem podwyżki. Kto da więcej?

 4. na koniec:

  Dziękujemy za wypełnienie ankiety.

  Wywiad został zrealizowany przez 4P research mix Sp. z o.o.

  Ankieta została poprawnie zapisana

 5. Ale co ta ankieta i stronka ma wspólnego z Play lub P4 ? Chyba żaden problem wysłać tak podpisanego SMSa. A podobieństwo adresów 4p.info.pl do adresu P4 jest dobre do phishingu – i jak widać po komentarzach część osób się na to nabrała.

 6. Mi w chromie ankieta działa, choć niema zabezpieczeń.
  Co mnie zaciekawiło, to w jednym z pytań pytali co wolałbym:
  -25mb za 5zł,
  – 2godziny surfowania za 5zł.
  Również pytani się o prędkość internetu i jego przyspieszenie oraz że kasa za internet miałaby być “ciągnięta” z abonamentu.
  Ciekawe, ciekawe.
  Może w ciągu kilku tygodni wprowadzą jakąś ciekawszą ofertę…

 7. podobne ankiety robi też teraz GaduAir – tyle że prosto z konta gdzie się zalogowało – podaje się numer telefonu GA i GA do 7dni ma dać za uzupełnienie takiej ankiety 5zł. A play nie daje nic – poza tym strona ankiety GA jest pewna a ta ankieta play jakaś taka bez żadnych zabezpieczeń…

 8. jeszcze jedna rzecz mnie tam w ich ankiecie martwi. Ani słowa nie ma i tym jaka ma być taryfikacja w pakietach internetu a jest tak w jakimś pytaniu głupi pomysł czy wolisz za 5zł 25MB netu czy 2godziny jednorazowego surfowania z pozycji telefonu (z laptopa – komputera jeszcze bym się zastanowił – ale z pozycji telefonu to tymi 2 godzinami niech się wypałują…
  Innymi słowy nic dobrego raczej z tej ankiety nie wyjdzie szczególnie że podobno wyniki mogą do play nie dotrzeć!!.
  Jedynie co może się dla którejś tam firmy przydać to informacje o kliencie ile zarabia, ile ludzi w jednym lokalu mieszka, w jakich godzinach gdzie klient przebywa…
  Jestem sceptycznie nastawiony do tego typu ankiety. (ale wypełniłem ją by playowi nie wpadło do tego głupiego łba zmieniać pakiet 25MB za 5zł na zaledwie 2 godziny surfowania po necie w telefonie za 5zł…(!!)

 9. Dziwne te reklamy, ja takich nie otrzymuje 😀
  Reklam w informacji o nieodebranym polaczeniu tez nie mam :D:D:D:D:D

 10. pakiety z aktywacją 24h* no tak faktycznie jest w regulaminie, ale ja mam aktywne srednio po 10 minutach 😉 a o zwrotke to sie staraj sam, sprawdzajac sobie. Len.

 11. niestety w PLAY zatrudniają… jak by to określić, inteligentnych inaczej?

  Nie wiem czy wiecie, ale właśnie zdecydowali, że E-AVIZO nie będzie już działało…. a co tam!

  Nie będę przytaczał debilnej odpowiedzi nie na temat z obsługi Play24, bo kazdy je zna…

  Nie wiem, po prostu jest to taka sama firma jak każda inna badziewiasta na naszym rynku. Klientów mają gdzieś, brak nadzoru, management bierze forse za obijanie się a pracownicy szeregowi oczywiście olewają… czyli typowy brak etyki pracy.

  I nawet zagraniczny szef nic tu nie pomaga – może jest taki sam…

 12. Jak macie abonament w Play to sprawdźcie, czy wpisując *111# / promocje / internet możecie aktywować Pakiet Internet za 5 zł

  Mnie on zniknął z menu…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.