BlogPlay.eu

Nowe cenniki z telefonami o ograniczonej dostępności

12.05.2008 18:54:12 · Opublikowano w cenniki, mix, Play Biznes, PLAY news
Poczta świętego Mikołaja działa bardzo szybko i podesłała nam najnowsze cenniki sieci Play z uwzględnieniem telefonów o ograniczonej dostępności. Poza wprowadzeniem tej dodatkowej rubryki nic się w nich nie zmieniło. Cennik telefonów w ofercie Play Mix (Mini i Mega Mix): Cennik telefonów w ofercie One Play: Cennik telefonów w ofercie Nowy Play dla Firm: Cennik telefonów w ofercie Play dla Firm
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Nowe cenniki z telefonami o ograniczonej dostępności”

 1. 🙂 ile 2600c kosztuje w prepaid’zie?

 2. Ja mam nadzieje ze ten bezszczelny typ ktory wysyla Ci te cenniki w koncu dostanie za swoje i przestanie sprzedawac takie informacje. Oby został znaleziony jak najszybciej i ukarany!

 3. Niestety na stronie www nie mogę znaleźć “starej” oferty Play wyszczególnionej powyżej (czyli Play dla Firm) lecz tylko Nowy Play dla Firm:
  http://dlafirm.playmobile.pl/pl/oferta/taryfy/index.html
  Czy “stara” oferta jeszcze istnieje ?

 4. Bartholomew napisał:

  “Ja mam nadzieje ze ten bezszczelny typ ktory wysyla Ci te cenniki w koncu dostanie za swoje”

  Znaczy, Play zapłaci mu wreszcie tyle, żeby opłacało mu się milczeć? ;D

 5. # Centralaon 06 grudnia 2008 at 10:30

  Ja mam nadzieje ze ten bezszczelny typ ktory wysyla Ci te cenniki w koncu dostanie za swoje i przestanie sprzedawac takie informacje. Oby został znaleziony jak najszybciej i ukarany!

  Ojej, sami chyba już gubicie się w tym syfie, prawda bezszczelny DaSi?

 6. Witam. Czy ktoś z Was się orientuje czy w Małopolsce zachowała się jeszcze choć jedna sztuka Nokii 6151? Gdyby ktoś znał odpowiedź to proszę o kontakt gg 1488872.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.