BlogPlay.eu

Wypełnik ankiete, wyraź swoją opinię

11.27.2008 20:06:17 · Opublikowano w inne, PLAY news
Od kilku dni Play do swoich klientów (najprawdopodobniej użytkowników Play Online) rozsyła adres prowadzący do internetowej ankiety. Jej wypełnienie trwa około 10 – 15 minut. Tematem ankiety są usługi świadczone przez dostawców internetu. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do przeklikania i uzupełnienia ankiety :) Drugą sprawą jest formularz, który pojawił się na witrynie Mój Play: Po wpisaniu opinii wyświetli się nam następujący komunikat: Za informację dziękuję Krzysztofowi Machelak.
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Wypełnik ankiete, wyraź swoją opinię”

  1. Co do drugiej części newsa – dodam jedynie, że po wysłaniu sugestii w sprawach Play24, automatycznie zostaje utworzone zgłoszenie na koncie klienta.

  2. Fajna ankieta, czyżby chcieli poszerzyć ofertę internetu? 🙂

  3. chca poszerzyc ale za dodatkowa oplata 20 zl na cala Polske…

  4. Pierwszy raz spotkałem się z tak strasznym internetem 100kb/s przy ograniczonym to nawet w głupim orange miałem 500kb/s. Nie polecam internetu domowego u nich bo jest naprawdę tragiczny jak do tej pory.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.