BlogPlay.eu

Wpuść imieninowe PLAY na DOMÓWKĘ

09.17.2008 15:28:32 · Opublikowano w inne, promocja
Play rozpoczął akcję ambientową specjalnie przygotowaną dla wszystkich, którzy chcą obchodzić imieniny PLAY. Ekipa PLAY szuka najlepszych domówek, na których pojawia się zupełnie niezapowiedziana i nakręca imprezę razem z dj’em, barmanem i cateringiem. Play wraz z ekipą filmową nagrywa krótkie filmiki z imprez domowych organizowanych przez dowolne osoby prywatne, które wyrażą chęć zaproszenia ekipy Play. Gotowy materiał wraz z podkładem muzycznym pochodzącym z imieninowej reklamy Play będzie można zobaczyć na stronie www.ludzie.playmobile.pl oraz na www.youtube.com Akcji towarzyszy konkurs społecznościowy na najlepszy film video nakręcony na imieninowej domówce lub na najciekawszy komentarz do nakręconych przez Play filmów oraz uzasadnienie dlaczego „moja impreza byłaby lepsza” . W przypadku pierwszej odsłony konkursu nakręcony reportaż z imprezy organizowanej w domu prywatnym należy zamieścić na swoim blogu pod adresem internetowym ludzie.playmobile.pl. Nagrodą jest refundacja kosztów imprezy w wysokości 1000 PLN netto. Wszyscy, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w drugim etapie konkursu na najlepszy komentarz do dostępnych na stronie relacji i uzasadnienie „dlaczego moja impreza byłaby lepsza” czeka nagroda w postaci zorganizowanej przez Play 4-godzinnej imprezy domowej. Zwycięzca będzie mógł wskazać termin i miejsce organizacji w terminie nie później niż do 31 października. Konkurs będzie trwał do 15 października br. Szczegóły znajdują się na specjalnie dedykowanej do tej akcji stronie internetowej www.imieninyplay.pl Akcję organizują dla PLAY agencje EmLab i K2. Nasz komentarz: Kolejny ciekawy sposób na przyciągniecie młodszej częsci społeczności do Play. Czy wypali? Dowiemy się za pewne pod koniec roku kiedy uda się lub nie uda czwartemu operatorowi zdobyć 2 miliony klientów. (P.S. Z tego co wiem uda się zdobyć więcej niż 2 miliony)
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Wpuść imieninowe PLAY na DOMÓWKĘ”

  1. Ciekawe że akcją zainteresowała nie tylko młodzież ale także Polonia Włoska! 🙂

  2. lepiej by było gdyby Gruszka zrobił imprezę u siebie i zaprosił wszystkich 🙂

  3. dla mnie to takie cos jest głupim pomysłem. PS. wkradła sie literówka waypali?

  4. ja tu czegos nie kminie – informacje o tej akcji znalazlem DZISIAJ 17 września na serwisie blogplay.eu oraz na telepolisie – wszedlem na strone konkursową tej akcji – kompletny chaos – nigdzie nie mozna nic zrozumiec – ciężko uzykać jakieś sensowne informacje regulamin bardzo niejasny i zagmatwany – nie pozwala mi odpowiedziec na kilka pytań związanych z tym konkursem a wręcz pogłębia moją niewiedze – w dodatku jest tam ciekawa informacje iż promocja obowiązuje od 11 wrzesnia a pierwsze wyniki konkursu już …. JUTRO 18 września….. ??? mam rozumieć że to taka widmo promocja i że w 1 etapie przyznawania nagród (a jest ich kilka) jutro zwyciężą tylko ci którzy impreze zrobią i nakręcą dzis? troche to niepoważne – poza tym niejasno opisana jest nagroda główna – jest tam napisane że autor najciekawszego komentarza otrzyma wsparcie od Sponsorow w zakresie organizacji wlasnej imprezy (muzyka, prowadzący, promotorzy – pytanie tylko o jakich promotorów chodzi i po co promotorzy w promowaniu imprezy domowej? , alkohol – no tak bez tego nie da rady ;P trzeba uczyć społeczeństwo bawienia się przy trunkach procentowych bo inaczej zabawa to nie zabawa 😉 przekąski … od razu zaznaczyli ,że impreza na maksymalnie 15 osób – pytanie tylko do jakiej kwoty można sobie pozwolić na te wydatki pozostaje już bez odpowiedzi – teoretycznie moglibyśmy zabookować sobie na naszą impreze dja Tiesto (oczywiście żartuje) chociaż skoro nie jest ustalony limit to teoretycznie mamy budżet nieograniczony – no może ograniczony do wysokości kapitału zakładowego organizatora konkursu ale ten już nie jest taki wielki bo to nie play bezpośrednio jest organizatorem tylko jakaś wynajęta na potrzeby konkursu spółka Adworks z kapitałem 50 000 (tak akurat nie większym niż taki jaki pozwoliłby jakiemuś wrednemu ciągającemu się po sądach zwycięzcy konkursu domagac się zaproszenia dja Tiesto na jego impreze 🙂 ogólnie konkurs fajny ale reguły nie jasne jak cholerka

  5. a ja nie rozumiem…to w koncu Play nagrywa te krótkie filmiki z imprez czy ja mam nagrac i wrzucic na bloga? 😐

  6. Fajna sprawa 🙂 I dobrze, że będą dwa miliony 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.