BlogPlay.eu

Konkurs – pytanie 5

12.22.2010 19:52:11 · Opublikowano w ciekawostki, inne, konkurs, PLAY news
Jakiś czas temu na blogu Marcina Gruszki pojawiła się galeria z Play Day 2. Na jednym ze zdjęć z wnętrza Londyńskiego autobusu znajduje się godzina (pod napisem until). Jaka to godzina? Prawidłowa odpowiedź - 11.30 PM Przepraszam Wszystkich za opóźnienie w przeprowadzeniu konkursu. Sponsorami nagrody (bon podarunkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w KAŻDYM sklepie Media Markt) w konkursie są Punkt M-zone oraz Media Markt w centrum handlowym M1 w Zabrzu Ul. Plutonowego Ryszarda Szkubacza 1. Dodatkowo oprócz ufundowanie wyżej wymienionej nagrody M-Zone dla każdego czytelnika BlogPlay.eu, który dokona zakupu aktywacji w salonie sponsora (M-Zone, Media Markt Zabrze - C.H. M1, ul. Szkubacza 1, 41-800 Zabrze) przygotował specjalny prezent :) W czasie zakupu aktywacji wystarczy powołać się na BlogPlay.

Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Konkurs – pytanie 5”

 1. No i koniec 🙂

 2. zwycięzca i tak juz znany napisał:

  zwycięzca i tak już dawno był znany więc można sobie darować odpowiedzi na ostatnie pytanie.

 3. Też mi się tak wydaje, niezmienna trójca rządzi 🙂

 4. zwycięzca i tak juz znany napisał:

  czyli wszystkie 3 miejsca premiowane jakąś nagrodą. Pewnie by to było niesłuszne i wiem że złe ale dlaczego ciągle myślę że wygrają “znajomi ******” ? To takie moje obawy które mogą ranić być może niesłusznie osądzanego autora. Jeśli tak to przepraszam. Jeśli nie to jest to świństwo i frajerstwo.

 5. Drogi “zwycięzca i tak juz znany” jeżeli już masz czelność oskarżać mnie o coś co jest kłamstwem to miej chociaż odwagę się podpisać imieniem i nazwiskiem albo chociaż loginem z prawidłowym mailem.

  Jeżeli nadal będziesz podtrzymywał swoje bezpodstawne oskarżenia będę zmuszony bronić swojej godności i skierować sprawę do odpowiednich organów.

 6. zwycięzca i tak juz znany napisał:

  co się tak nastroszyłeś :??
  Wygra Radosław Bułka

 7. Pralka mi sie wczoraj rozwalila wic licze nadal na bon do media bo jestem w potrzebie 😀 i brudnych ciuchach 😛

  a w ogole to niech zapanuje nastrój świąteczny 😉

 8. zwycięzca i tak juz znany napisał:

  Radek ? to zagadaj do niego na fecebooka masz go w znajomych to się dowiesz od razu kto wygrał bo już pewnie ddluk wszystko podliczył :).

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.