BlogPlay.eu

3 nowe startery Play Fresh

09.16.2010 11:45:00 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta, Play Fresh, PLAY news
W związku z prowadzeniem ofert Darmowe Rozmowy i SMSy w PLAY oraz Darmowe SMSy do wszystkich sieci czwarty operator postanowił wprowadzić nowe rodzaje starterów dzięki czemu wybierając konkretny starter otrzymamy konkretną ofertę. Darmowe Rozmowy i SMSy w Play Bonus na start: Nielimitowane rozmowy i SMS-y w Play za 0 gr przez 10 dni Aby skorzystać z bonusu wystarczy wykonać pierwsze połączenie. Darmowe SMSy do wszystkich sieci Bonus na start: 250 darmowych SMS-ów do wszystkich krajowych sieci, ważne 10 dni. Aby skorzystać z bonusu wystarczy wykonać pierwsze połączenie. Starter uniwersalny Bonus na start: brak
Źródło:

10 komentarze dla wpisu “3 nowe startery Play Fresh”

 1. W tytule mowa jest o 3 starterach, w treści już są dwa. To jak to jest. Są dwa czy 3 zabrakło w opisie?

 2. Ups 🙂 Już dodałem trzeci.

  Dzięki za zwrócenie uwagi.

 3. Dodaj też że w 3 starterze nie ma bonusa.

 4. UUps, usuń mój drugi komentarz bo zle przeczytałemm:D

 5. Chyba nie jestem w temacie. Czy to oznacza koniec stanu darmowego i smsów do wszystkich sieci jednocześnie? Trzeba będzie się zdecydować na jedną promocję?

 6. Volden, jak chcesz mieć i to i to, to po doładowaniu za 30zł masz smsy a za stan darmowy musisz zapłącić dodatkowo 10zł z tego co doładowałeś.

 7. Koniec stanu darmowego to poważny temat a nie pojawił się żaden artykuł. Play zlikwidował bo było widać za dobrze ….szkoda.. promocja, promocja i po promocji… abonamentowi nie będą szlochać że we freshu jest tak dobrze…

 8. Moim zdaniem nazewnictwo powinno zostac- tzn stan darmowy za 10 PLN i stan darmowy po doladowaniu. Nie mieszac z nazwami typu nieograniczone rozmowy ! Takie kwiatki to w biznesie , a dla indywidualnych niech sie nazywa stan darmowy. Tym bardziej ze zapada w pamiec.

 9. Wyglad nowego starteru play 9 zl. Bonus – Mamy klientow w

  http://images38.fotosik.pl/338/adae3b911dfba122.jpg

 10. zmiany jakie zaszły w tzw NOWYCH PROMOCJACH !! niestety tylko gorzej

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.