BlogPlay.euPlay gotowy na zwiększone obciążenie sieci

04.17.2010 23:33:57 · Opublikowano w inne, nadajniki, PLAY news, roaming krajowy, sieć, zasięg
Marcin Gruszka na swoim blogu poinformował, że sieć Play jest gotowa na przyjęcie większego niż standardowo ruchu na nadajnikach:
Przez kilka ostatnich dni przygotowywaliśmy naszą sieć na przyjęcie wielokrotnie wyższego ruchu. Duża część naszego teamu technicznego spędzi cały weekend w pracy. Sieć jest przygotowana. Zrobimy wszystko aby telefony działały bez zakłóceń. Media poinformowały, że nie będzie konieczności wyłączania sieci GSM. Jesteśmy przygotowani również na taką ewentualność.
Źródło: Blogplay.pl
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Play gotowy na zwiększone obciążenie sieci”

 1. Mroczny Żniwiarz napisał:

  Najważniejsze, by dobrze transfer ciągło, by mi redtuba nie przycinało.

 2. Woythez34 napisał:

  Co to znaczy, że MEDIA poinformowały ich że nie będzie konieczności wyłączania sieci GSM? Że niby czemu miałaby ta sieć zosatć wyłączona i kto by to niby miał nakazać? I zabrzmiało to jakby to media miały by taki rozkaz wydać… LOLxROTFL.

 3. ursus2400 napisał:

  Rzecznikowi chodziło chyba o pogrzeb pary prezydenckiej, który odbędzie się w Krakowie.
  Były plotki, że sieć w Krakowie miała być wyłączona. Pewnie ze względów bezpieczeństwa.

 4. Niestety guzik prawda. Nie wiem, czy były to pojedyncze przypadki, czy było to bardziej powszechne, ale od piątku po południu do soboty wieczorem SMSy w ogóle nie dochodziły, albo dochodziły po 3-5 godzinach opóźnienia. W Warszawie sporo osób miało ten problem. Oczywiście pogrzeb na taką skalę to wydarzenie wyjątkowe, ale wciskanie ciemnoty typu “jesteśmy gotowi na obciążenie sieci” to w mojej ocenie zwykłe kłamstwo.

 5. jo co chwila rozłacza rozmowy albo traci zasieg..
  kuzwa – boli to – dobre oferty ale ta jakość – bok czy zasieg – to bedzie zawsze szpecic pleja

 6. a Ja tak z innej beczki 😉 ktoś wie coś może o nowych promocjach w PF??

 7. co taka cisza…przecież już po żałobie…come on, give as something NEW NEW NEW 🙂

 8. Mamy prawie lipiec, a u mnie Play Online choć dostępne to nadal ledwo hula w dzień 200kb/s to już super. Co jakiś czas rozłącza, normalnie wstyd. Teraz w nocy jak wszyscy śpią mogę liczyć na normalny internet. Niech sobie te swoje nadajniki w *** wsadzą. Nic lepiej nie jest.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.