BlogPlay.euW Jaśle podpisywali fałszywe umowy?

04.08.2010 18:17:30 · Opublikowano w ciekawostki, inne, oferta, PLAY news, umowa
W dniu dzisiejszym otrzymałem od jednego z czytelników link do forum dyskusyjnego miasta Jasła. Pod podanym adresem znajduje się opis historii jaka spotkała jednego z mieszkańców. Poniżej wiadomość (pisownia oryginalna):
Chciałem przedstawic pewną sprawę, która mnie wczoraj bardzo zaskoczyła. W lipcu ubiegłego roku podpisałem umowę w Playmixturze w salonie w Galerii na ul. Jana Pawła II. Wszystko było dobrze aż do dnia wczorajszego kiedy przyszedł mi rachunek do zapłacenia ponad 1000 zł z tytułu niedotrzymania warunków umowy, normalnie aż mnie z nóg zcieło bo regularnie doładowywałem konto, od razu zadzwoniłem do biura obsługi klienta. Tam gosciu mi powiedział że wszystko jest dobrze i pewno jakas pomyłka zaszła i żebym się nie przejmował, ale nie dało mi to jakos spokoju więc poszedłem do tego salonu jeszcze się upewnic. Tam Pani powiedziała że nie jestem już pierwszy, wydrukowała mi kopie umowy i kazała sie z tym udac na policje. Troche mnie to zaskoczylo. Gdy wchodziłem na komisariat zobaczyłem tam około 20 osób, a pierwsze co usłyszałem to: "Ty też z Play?". Dopiero wtedy przeczytałem tą kopie umowy i zorientowałem się że to jest całkiem inna umowa niż ja zawarłem. Oczywiście wszystkie dane były moje tylko telefon kontaktowy był inny niż podawałem, który zresztą wogóle nie istniał. Ja podpisywałem umowę na 30 miesięcy po 30 zł, a ta fałszywa umowa była na 40 miesięcy po 50 zł. Ta sama sprawa dotyczyła tych 20 osób, musieli zapłacic ponad 1000 zł za nie dotrzymanie warunków umowy o której nawet nie mieli pojęcia. Więc ostrzegam nie wchodzcie nawet za próg tego salonu w galerii bo tam straszne machlojki robią, jeśli nie chcecie miec poźniej problemów!!!!
Jesteśmy w stałym kontakcie z poszkodowanym, staramy się ustalić więcej szczegółów sprawy. O komentarz poprosiliśmy również rzecznika prasowego Play.
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “W Jaśle podpisywali fałszywe umowy?”

  1. Zapewne jakis cwanieczek, wział 20 tel na te osoby i opędzlował na alledrogo. Tylko ciekawe czego sie spodziewał ? Ze nikt się nie domyśli? Może jest już zagranicą 🙂 . A moze to sabotażysta-kamikadze z W3 🙂

  2. ostro…mi sie wydaje ze pracował tam jakiś cwaniak i robił lewe umowy. Ale moge sie mylić. Chyba ciężko “zrobić” taką umowę, gdy drukuje się taką samą w dwóch egzemplarzach… zresztą, poczekamy, zobaczymy… Ktoś na tych umowach ze strony Play,a musiał się podpisać… Ale czy prawdziwymi danymi…

  3. Ja mam podobny problem! Na dniach przyszło mi takie pismo, tyle że ja żadnych umów na mixa nie zawierałem! Mam tylko 2x abonament. Najgorsze że na tym powiadomieniu nie ma podanego numeru którego to niby dotyczy. W salonie nic nie pomogą, bo skoro umowa się rozwiązała to nie mają już tego w systemie. Pomóż ktoś bo dzisiaj minął termin zapłaty za tą kare a ja nie mam pojęcia o co chodzi i co robić!

  4. Dodam że ja jestem z Koszalina, więc ze sprawą w Jaśle mnie nic nie łączy.

  5. A wg mnie to w Play jest taki burdel. Ja mam podobne problemy. Równo rok temu podpisywałem umowę na 2 abonamenty dla firm na 12m. Najpierw zaczęli do mnie wydzwaniać że mi sie konczy umowa i że mają dla mnie super ofertę przedłużeniową. Odebrałem takich 10 telefonów przez pierwsze 3 miesiące. Teraz po roku chciałem zrezygnować z jednego telefonu to się okazało że w systemie jest umowa na 24m (brałem bez telefonu na 12m) i przysłali karę do zapałacena. Dzwoniłem kilka razy w tej sprawie do Play i raz jest w systemie umowa na 12m, raz na 18 a innym razem na 24m, ale kare nałożyli, co jest absurdalne bo nawet nie bylo umów bez telefonu na dłużej niz 12m

  6. Takie praktyki to normalka jak w salonie pracuje cwaniak. Na szczęście ostatnio się obudzili i już metoda na słupa+upoważnienie nie działa. Kurierzy dzwonią do centrali i zgłaszają wyłudzenia.

  7. […] początku miesiąca pisałem o fałszywych umowach zawieranych w Jaśle. Sprawa nie zdążyła jeszcze ucichnąć a w dniu dzisiejszym otrzymałem informację o […]

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.