BlogPlay.eu11 komentarze dla wpisu “Problemy z zasięgiem Plusa”

 1. kamil1221 napisał:

  Witaj.

  Czy jesteś w stanie podać ile maili/zgłoszeń wysłałeś do p. Gruszki ?

 2. Dokładnie 6, gdyż tylko tyle było rzeczowo napisane. Dostałem wiele maili z jednym lub dwoma zdaniami, że po prostu przelogowywanie nie działa – wysyłanie takich maili mijało się z celem.

 3. kamil1221 napisał:

  Chyba że tak… spodziewałem się tak ze 100-200 zgłoszeń.

 4. Było ich trochę, ale nie warto ich było wysyłać 🙂

 5. Na http://www.gsm.biz.pl/ jest świetny artykuł z testów sieci Play i blokowania roamingu.

 6. Dzis bedac w Naleczowie zasieg play mi znikl na 2 telefonach. Poniewaz mam ustawione na stale reczne logowanie do sieci to pojawil sie komunikat wyszukalo sieci no i mialem do wyboru plusa. Jak sie okazalo dwukrotna proba zalogowania do scieci PLUS skonczyla sie niepowodzeniem i komunikatem o blokadzie dostepu. Dopiero po dluzszej chwili telefon zalogowal sie do PLUSA. Cos wiec jest na rzeczy. Pozdrawiam.

 7. Ameryki nie odkryłes

 8. W miejscowości Jarosław dość często jest problem z logowaniem do sieci PLUS , często telefon traci zasięg , i raczy nas napisem z ekranu ,, Brak dostępu do sieci ,, . Jest to na porządku dziennym , nie wiem czym jest to związane bo jakieś 3 miesiące temu wszystko chodziło jak należy…

 9. Witam!!!, problem zasięgu jest mi również dobrze znany, ja i moja zona mamy abonament, obydwoje mamy ustawionego operatora na sztywno – jadąc np. samochodem w mojej Nokii przelogowanie odbywa się bezboleśnie natomiast LG 990i cały czas gubi zasięg, strasznie męcząca sprawa.

 10. Witam, podobny problem występuje w okolicach Głowna, gdzie jest nadajnik PLAY. Samsung U800 gubi zasięg i nie potrafi zalogować się do PLUS-a ani automatycznie ani ręcznie 🙁 Do niedawna wszystko było ok 🙁

 11. Justyna napisał:

  plus padł w Szklarskiej Porębie od 2 tygodni nie pogadasz przez telefon, jest katastrofa, czy coś wiadomo o przyczynie i czy to się kiedyś zmieni,czy mam już szukać nowego operatora?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.