BlogPlay.euBlogplay.eu zwycięzcą Konkursu Bloger 2009 Roku w kategorii Internet i technologie

03.22.2010 22:37:44 · Opublikowano w blog, inne, komunikat, konkurs, wyniki
Poniżej załączam treść komunikatu wystosowanego w dniu dzisiejszym przez serwis wiadomosci24.pl w sprawie unieważnieniu części wyników konkursu Bloger 2009 Roku: Zgodnie z regulaminem Konkursu Bloger 2009 Roku, organizator, Wiadomości24.pl unieważnia wyniki w części dotyczącej kategorii Internet i technologie i ogłasza nowych zwycięzców. Najlepszym Blogiem 2009 Roku został Blogplay.eu, II miejsce dla Antyweb, a III miejsce dla Blog Shpyo. Pragniemy poinformować, że blog (R)ewolucja już trwa., uznany w głosowaniu internautów za Najlepszy Blog 2009 roku w kategorii Internet i technologie, zawierał tylko jeden wpis i tym samym nie spełniał wymogów regulaminu. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 500 blogów, które organizator weryfikował przed startem głosowania przede wszystkim pod względem daty utworzenia oraz zamieszczonych treści, np. czy nie naruszają ogólnych wartości, nie nawołują do nienawiści. Do głosowania dopuszczono 406 blogów, w tym przez pomyłkę (R)ewolucja już trwa. Decyzją internautów został on uznany za najlepszy blog, głosowało na niego 550 internautów.
"Przewaga (R)ewolucja już trwa. w liczbie oddanych głosów była miażdżąca. Dlatego w pierwszej chwili uznaliśmy, że głos internautów najlepiej ocenia zgłoszony blog.
- mówi Tomasz Kowalski, redaktor naczelny Wiadomości24.pl -
Po ogłoszeniu wyników zaczęły do nas napływać reklamacje. Zgodnie z regulaminem przeanalizowaliśmy wszystkie wyniki jeszcze raz i zweryfikowaliśmy je. Przepraszam autorów zwycięskich blogów za pomyłkę"
- dodaje Kowalski. Jednocześnie pragniemy poinformować, że autor nagrodzonego bloga na łamach Wiadomości24.pl sam zrezygnował z przyznanego tytułu. Tym samym organizator przedstawia nowe wyniki w Konkursie Bloger 2009 Roku w kategorii Internet i technologie: I miejsce – Blogplay (http://blogplay.eu) 182 głosy II miejsce – Antyweb (http://antyweb.pl) 106 głosów III miejsce - Blog Shpyo (http://blog.shpyo.net/) 75 głosów Źródło: Wiadomosci24.pl
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Blogplay.eu zwycięzcą Konkursu Bloger 2009 Roku w kategorii Internet i technologie”

 1. Gratulacje !

 2. I sprawiedliwości stało się zadość 😛 Gratki

 3. brawo 🙂

 4. a nie można było tak odrazu?

  Najważniejsze i tak, że sprawiedliwość zwyciężyła!

  Gratulacje!!

 5. 182 glosy. smieszny konkurs… ale pr jest.

 6. A w jaki sposób blog (R)ewolucja już trwa. napykał sobie tyle głosów?

 7. Gratulacje 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.