BlogPlay.euDrugie miejsce w konkursie na Blog Roku 2009

03.12.2010 12:29:04 · Opublikowano w blog, inne
Informuję, iż Blogplay.eu zajął drugie miejsce w organizowanym przez wiadomosci24.pl konkursie (kategoria Internet i Technologie). Chciałbym wszystkim głosującym serdecznie podziękować za oddane na blog głosy. Dzięki Wam nadal wiem, że warto kontynuować to co zacząłem kilka lat temu. P.S. Niestety nie obyło się bez pewnych kontrowersji: http://antyweb.pl/webstarty-to-maly-pikus-przy-wynikach-konkursu-na-blog-roku-wiadomosci24/
Źródło:
Tagi: , ,

6 komentarze dla wpisu “Drugie miejsce w konkursie na Blog Roku 2009”

  1. Dla mnie i tak blogp4.pl jest jednym, który sprawdzam sobie codziennie i wiem, ze znajdę ciekawe informacje na temat play. “2” miejsce, które jak rozumiem z artykułu na antyweb mogłoby być pierwsze pokazuje tylko potencjał tego bloga.

    Poza tym organizatorom komkursu najwyrażniej chodziło o wejścia użytkowników i potwierdzenia.

    To tak jak w innych branżach, można mieć nagrody za najlepszy produkt w swojej kategori wystarczy 1000zł wpisowego 🙂 Gazele roku, słowiki roku, i inne zwierzaki roku itp. festiwale, konkursy itp.

  2. Hmm… ddluk, gratuluje pierwszego miejsca! 🙂 Bo z tego, co na antyweb wyczytałem, to faktyczny numer pierwszy jest dość wątpliwy… Ale nie mi to oceniać – odwiedzam ten blog często i wiem, że zasługuje na wyróżnienie, przynajmniej w moich oczach. Tylko jeszcze jakby ta szata graficzna się nieco poddała modernizacji…

  3. Szata graficzna jest opracowywana 🙂 Więc w najbliższym czasie ulegnie zmianie. To samo tyczy się forum mojplay.pl, zmieniamy skrypt na IPB.

  4. ddluk około południa dostałem smsa od Play (mam Fresha) że mogę wziąść play online 10Gb za 45zł i modem za 1zł. Wcześniej też dostawałem takie smsy ale było napisane wyraźnie że oferta dla klientów postpaid więc jak to jest?

  5. Zbliżają się wielkimi krokami darmowe rozmowy w sieci w ofercie postpaid:)

  6. 3 taryfy normalne plus jedna premium xd zapowiada się ciekawie 😀

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.