BlogPlay.eu14 komentarze dla wpisu “Nowa wersja Play24”

 1. działa we Freshu i abonamencie 🙂

 2. krokodyl314 napisał:

  dziala w każdej taryfie jesli play daje jakies pakiety a wiemy ze smsy i minuty zostaly usuniete z taryfy nowy mix play mini mix itp

 3. Czarownic napisał:

  A coś się zmieniło poza szatą graficzną i opcja sprawdzenia ostatnich logowań? 🙂

 4. Czarownic napisał:

  A, i pojawiły się pomocne opcje filtrowania historii połączeń 🙂

 5. Strasznie slabo CZYTELNIE :O
  przyjemniejsza byla poprzednia wersja :/…..

 6. W usługach abonentowych pojawiła się Pakiet 30 minut do Play i na stacjonarne e-Faktura – (Pakiet 30 minut do Play i na stacjonarne e-Faktura może włączyć każdy z Abonentów oferty głosowej, który ma aktywowaną usługę e-faktura.
  Pakiet 30 minut do Play i na stacjonarne e-Faktura jest przyznawany za 0 zł co miesiąc przez 6 kolejnych miesięcy od momentu włączenia pakietu.). Niby 0 zł, ale widnieje cena 3 zł, opłata: Abonentowa. To za darmo, czy 3zł/mies.???

 7. ja ja 1 byłem xD

  więcej różu, aż mdli 😛

 8. informator napisał:

  mam play mix, a jak nie mogłem sprawdzić ile mi MB zostało w pakiecie, tak w nowym play24 też nie mogę

 9. “Nowa wersia Play24” a nie przypadkiem wersja ;)?

 10. Znacznie lepsza była poprzednia wersja, może to kwestia przyzwyczajenia, ale przynajmniej wszystko mieściło się na ekranie, no i ten kolor;/ Mam jednak nadzieję, że wraz z wyglądem popracowali nad stabilnością i poprawnym działaniem.

 11. krokodyl314 napisał:

  i wreszcie przychodza wiadomosci o nie odebranym polaczeniu smsem

 12. CzarowniC napisał:

  @zxc
  Usługa jest darmowa przez pierwsze 6 okresów rozliczeniowych. Jeśli potem jej się nie dezaktywuje, będzie doliczana do rachunku.

 13. nowa usługa, nowe błędy… dołączyłem wczoraj do play i stwierdzam że mają sporo błędów, na swojej stronce… ciekawe czy to przetestowali…

 14. A ja po zalogowaniu na nowa strone utraciłem jeden z numerów w swoim koncie abonenckim, poza tym nijak nie mogę znaleźć opcji WYLOGOWANIA sie z konta…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.