BlogPlay.euKonkurs na Blog roku 2009

02.04.2010 9:46:16 · Opublikowano w blog, konkurs
Co roku przychodzi taki dzień w którym to muszę poprosić Was o jedną, małą a dla mnie ważną rzecz. Nie proszę o żadne wsparcie finansowe, wysłanie smsa za Bóg wie ile złotych czy coś innego wymagającego dużego nakładu pracy. O co proszę, o tym poniżej. BlogPlay.eu trzeci raz z rzędu bierze udział w konkursie na Blog Roku 2009 organizowanym przez serwis wiadomosci24.pl. Konkursie w którym już dwa razy z rzędu udało nam się zająć pierwsze miejsce. Czy będzie to możliwe również w tym teraz? To wszystko zależy od Was drodzy czytelnicy. Jeżeli chcielibyście podziękować mi za całoroczny trud pracy włożony w prowadzenie tego bloga, możecie to zrobić wchodząc na stronę http://www.wiadomosci24.pl/blog_glosuj/2136,1,4.html i wpisując swojego maila (głos trzeba następnie potwierdzić klikając w link przesłany na naszą skrzynkę). Zagłosuj na mnie - Bloger 2009 roku - Wiadomosci24 Z góry dziękuję za Wszystkie głosy. Niech moc będzie z Wami. Pozdrawiam, Łukasz Dzierżak
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Konkurs na Blog roku 2009”

  1. Bartosz napisał:

    🙂 😀

  2. z chęcią bym zagłosował ale nie warto wchodzic na ten pseudodziennikarski serwis (to powinno sie nazywac Nasza-Redakcja ;/)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.