BlogPlay.eu

Starter walentynkowy

02.03.2010 15:22:17 · Opublikowano w ciekawostki, inne, pakiet, Play Fresh, starter
Już za 11 dni walentynki czyli kolejna możliwość rozdania darmowych starterów :) Poniżej informacja znaleziona na stronie operatora: Jak go zdobyć? To banalnie proste! Wystarczy, że zakupisz dowolny starter Play Fresh 5 zł, 9 zł lub 30 zł, a Starter Walentynkowy o wartości 5 zł otrzymasz od nas W PREZENCIE! Szczegóły wykorzystania pakietu złotówek przyznanego w ramach Startera Walentynkowego w regulaminie Oferty Promocyjnej Starter Walentynkowy w Play Fresh. Starter można nabyć w e-Shop lub w salonach własnych Play. Lista salonów, w których oferowany jest Starter Walentynkowy dostępna w regulaminie promocji. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Dokumenty: Regulamin Oferty Promocyjnej Starter Walentynkowy Play Fresh
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Starter walentynkowy”

 1. Czyli będą te 4 miliony “użytykowników” do końca roku…

 2. Mroczny Żniwiarz napisał:

  Za 5 zł kupię sobie starter bez łaski i od serca jeszcze doładuję.

 3. guregori napisał:

  Zaważcie, że w punkcie drugim jest napisane, że starter walentynkowy kosztuje 0,03 PLN, więc nie jest on tak naprawdę darmowy ;-). Po za tym ta lista salonów jest dziwna. Mogli ją zrobić alfabetycznie.

 4. jest darmowy, a to ze tyle jest na stronie/paragonie to dlatego, ze musza to jakos nabic na kasie, nie napisza ze za darmo

 5. dodam jeszcze ze tak samo robia np w restauracjach gdy sa jakies promocyjne dodatki za free

 6. rewelacja, nie ma to jak długie rozmowy na walentynki, zabrali darmowy nr i dali całe 17 minut, gratuluje oferty

 7. przenies sie do innego operatora i wylewaj swe zale na ich infolinii

 8. Ciekaw jestem, czy do statystyk obrazujących penetrację doliczają tylko aktywowane startery. Moim zdaniem osobno powinny byc odnotowane sprzedane i rozdane startery, a osobno aktywowane. Wtedy zobaczymy różnice między iloscią kart sim na rynku a iloscia kart aktywowanych i urzywanych (choćby czasami). Kolekcjonerów trzeba poinformować, że teraz ramka z chipem ma standardowy wzór, co obniża koszty (dawniej specjalne startery np. uzbrojony w 120 zł miały swoje wzory). Ciekawe jak to jest w starterze walentynkowym?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.