BlogPlay.euNajlepszy sposób na rozładowanie baterii telefonu to …

01.25.2010 17:24:53 · Opublikowano w bok, ciekawostki, inne, PLAY news, problem
... wybraniu numeru *500 a następnie 1, 1, 1 . Powinniśmy zostać połączenie z działem odpowiedzialnym za informacje o ofercie. Niestety nic takiego nie ma miejsca. W moim przypadku oczekiwanie trwało 17 minut i nie umożliwiło mi rozmowy z konsultantem. To zapewne dlatego, że mam status "Vipa" w Play i specjalnie dla mnie ściągano z obiadu dedykowanego mi konsultanta, ale żeby tyle czasu? Dawno nie miałem okazji kontaktować się z bok'iem więc wydawało mi się, że coś uległo poprawie. Niestety jak widać jest jeszcze gorzej.
Źródło:

17 komentarze dla wpisu “Najlepszy sposób na rozładowanie baterii telefonu to …”

 1. Byly_klient napisał:

  Cały Play

 2. “Norma” ze tak napisze 🙂

 3. Cieszyć się, że nie płacimy za każdą minutę połączenia z BOK…

 4. Nie przesadzajcie, przypadek.

 5. @Mikolajj

  Powiedz mi w takim razie dlaczego za zawsze trafiam na takie przypadki?? 🙂

 6. Dzięki informację.
  Moim zdaniem należy spojrzeć na to z innej strony. Play staje się rzeczywiście innowacyjny i pokazuje, że nie zasypia gruszek w popiele po tych kilku dosyć głośnych latach.

  Z informacji na pewno skorzystam. Mam nowy telefon i chcę kilka razy rozładować i naładować baterię.

 7. Myślę że niezbyt często korzystasz z infolinii (dowolnego operatora telekomunikacyjnego), bo to jest w okolicy normy.
  10 minut praktycznie u każdego trzeba odczekać.
  Jasne, więksi mają więcej konsultantów, ale w odniesieniu do liczby klientów i tak za mało.

 8. Widocznie była kolejka kolego. Za komuny też zapewne Ty lub Twoi rodzice w takich staliście / czekaliście. Jesteś VIPem i musiałeś czekać aż ktoś odbierze? Zapewne w tym czasie obsługiwano “zwykłych” klientów. No cóż, wygląda na to, że nie ma równych i równiejszych. Pełen socjalizm!

 9. wystarczy 4x wcisnąć 0 . dzwonię często w imieniu klientów , odbierają w mniej niż minutę .. nędzny post.

 10. dokladnie. ja tez nigdy dlugo nie czekam, poza tym nie istnieje cos takiego jak status VIP tylko HARD, czyli trudny klient.

 11. Panowie czy też Panie, jak zapewne zauważyliście VIP jest napisane w ” “. Myślę, że nie muszę tłumaczyć 🙂

  P.S.

  W systemie jest możliwość zdefiniowania statusu VIPa.

 12. Jest status VIP, zgadza się, jednak numerem BOK jemu dedykowanym nie jest *500.
  Jeśli więc uważasz, że dzwoniąc na *500, posiadając status VIPa uda Ci się ominąć kolejkę to jesteś w błędzie. Przebijając się przez kolejne kroki w IVR definiujesz jedynie powiedzmy.. “sprawę, w której dzwonisz” a priorytet pozostaje taki sam jak w przypadku każdego innego klienta.
  Pozdrawiam!

 13. @YYY

  Masz rację i ja dobrze o tym wiem 🙂 To z Vipem było napisane z przymrożeniem oka. Wszyscy wiedzą jak jestem lubiany w Play 😉

 14. @ Matt
  Dzwonisz w imieniu klienta? Tzn ze jesteś pracownikiem a co za tym idzie dzwoniąc z numeru służbowego (POS) w BOK zaświeca im się czerwona lampka. Dlatego długo nie czekasz kolego. Swoją drogą jeśli my pracownicy chcemy się “rozgrzać” lub podnieść sobie ciśnienie to dzwonimy właśnie na *500!

 15. W każdej sieci są takie przypadki. Wszędzie zdarzają się jakieś błędy systemu, czy niekompetencja kadry.

 16. […] dni temu w newsie “Najlepszy sposób na rozładowanie baterii to …” opisałem swoją 17 minutową przygodę z Biurem Obsługi Klienta. Jako, że trochę mnie wkurzyło […]

 17. Dzwoniliscie kiedys do infolini Cyfra +

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.