BlogPlay.eu8 komentarze dla wpisu “Prezentacja z konferencji prasowej”

 1. Hej! Ja mam inne pytanie: kiedy Play zaoferuje tańsze dzwonienie do krajów UE? Teraz munita do UE kosztuje 2 zł, a będac w roamingu… zapłacę mniej! bo tylko ok. 1,60 zł. Kto mi wytłumaczy jak to jest możliwe, że w moim kraju, korzystając z sieci mojego operatora muszę płacić drożej niż będąć w zasięgu operatora zagranicznego!!! I prawie to samo jest z SMSami – różnicza tutaj to tylko 7 gr na niekorzyść roamingu. Czy roaming jest naprawdę taki tani dla operatora?

 2. Okropna prezentacja.

 3. Naciągana liczba… zresztą, tak jest u wszystkich operatorów… 🙂

 4. Z jakiej parafii ta prezentacja jest po angielsku?

 5. e tam. ciekawe co sie stalo z pakietem 2GB PlayOnline Fresh w telefonie. Od 19 stycznia jest nowy regulamin w ktorym juz nie ma tego pakietu 😉

  telefony obciazaly infrastrukturke?

 6. @sq-: teraz ten pakiecik jest dostepny wylacznie w promocji swobodny internet 2 jako dodatek do abonamentu z wybranymi sluchawkami 🙂

 7. Sramy a nie mamy to tylko aktywne karty z których z 1 milion leży drugi używany jest 3 razy w roku. Poza tym więcej ludzi odchodzi niż przychodzi wystarczy 1 umowa w tym badziewiu i wracamy do starych.

 8. ov_darkness napisał:

  Ta prezentacja zdecydowanie NIE JEST po angielsku… :/
  Ktoś powinien stracić pracę…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.