BlogPlay.euJuż jutro w Play pojawi się … iPhone :)

01.18.2010 16:49:30 · Opublikowano w apple, ciekawostki, inne, iphone
Już jutro w cenniku telefonów na życzenie zagości iPhone. Niestety na chwilę obecną nie posiadamy informacji czy będzie to model 3G czy 3GS. Dodatkowo również jutro czwarty operator wprowadzi specjalną taryfę dedykowaną dla użytkowników smartfonów, Androidów i iPhonów. Więcej informacji wkrótce. Źródło: Blogplay.pl
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Już jutro w Play pojawi się … iPhone :)”

 1. Czyżby przygotowywali się (z taryfami) na sprzedaż iPhona lub większej liczby telefonów z Androidem?? 🙂
  Telefon jak iPhone/Android bez internetu dużo traci, dlatego przygotowywanie takich “specjalnych” taryf ma jak najbardziej sens – ciekaw jestem co im wyjdzie

 2. cenniki już sa szajsfon od 1zł za 16gb

 3. ale gówno wszystkie fony dostępne tylko w ofercie swobodny internet 2 dostajesz 2gb i bulisz za to 40 zł i masz abo 45 trzy razy więcej na 12 miechów paczkę gównianego internetu i tańszy fon o nawet 500.

 4. szajsfon w wersji 3gs 16 / 32

 5. Ciekawe czy będzie można migrować abonentom z Androidem wcześniej kupionym do nowej super taryfy internetowej.O ile będzie super 🙂 Ale widać coś się dzieje w temacie bo chyba erze lepiej się sprzedaje HTC G2.

 6. ceny… ceny… i jeszcze raz ceny… 😉

 7. Dźwiedziu napisał:

  To kieeeeeeeeedy stanieje Heroooo?:P

 8. Po prostu Apple czyci magazyny … przed premiera nowego modelu…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.